Shiba Inu

Shiba Inu (SHIB) Rakibi Floki Inu’dan “Agresif” Hareket!

Floki Inu, yeni reklam kampanyasını duyurdu.

Meme odaklı kripto para birimlerinin yediği darbe, bunların ciddi anlamda değer kaybetmesine neden oldu.

Hem Dogecoin hem de Shiba Inu (SHIB) top 10 içerisindeki yerlerini kaybederken daha alt sıralardaki Floki Inu (FLOKI) gibi projeler de buna yakın düşüşler yaşadı.

Elon Musk’ın köpeğinin de adını taşıyan FLOKI ise bu durumu değiştirmek iç agresif bir reklam kampanyası başlattı.

FLOKI, Direniyor!

FLOKI, daha önce çeşitli yerlerde ve Londra metrosu gibi kritik konumlarda yaptığı reklamlardan sonra şimdi ise İsrail’i hedef alıyor.

Birkaç gün önce yayınlanan gönderiye bakıldığında, Floki’nin İsrail’e geldiğinin net bir şekilde vurgulandığı görülüyor.

Şimdi ortaya çıkan bilgilere göre ise FLOKI, ülkenin en seçkin 8 duvarında gösterilecek ve bu ek olarak 180 reklam panosu ile tabelada kendine yer bulacak.

FLOKI’nin aynı zamanda 20 “en önemli şehir” içerisinde birçok farklı reklama sahip olacağı da vurgulandı.

Daha sonra yayınlanan ek bilgi tweetinde ise reklam kampanyası sayesinde bunların toplamda 47,6 milyon kere görülmesinin hedeflendiği ve reklamların stratejik olarak çok kritik noktalarda yer alacağı vurgulandı. Bu noktalara Kudüs de dahil gibi gözüküyor.

Londra’daki reklamı nedeniyle başına iş açan FLOKI ekibi bu sefer ise hedefinden oldukça emin gibi gözüküyor.

Söz konusu reklam kampanyasının fiyat artışı getirip getirmeyeceği bilinmese de tanınırlık getireceği kesin gibi gözüküyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu