HaberlerKripto ParaShiba Inu

Shiba Inu (SHIB) Rakibi Kripto Para Borsalarında Listelenmeye Devam Ediyor!

Floki Inu ekibi Binance ve Coinbase gibi büyük borsalarda listeleme için çalışıyor.

Shiba Inu rakibi olarak anılan ve son zamanlarda adından sıkça söz ettiren mem tokeni Floki Inu (FLOKI), bir borsa tarafından daha listeleniyor.

Singapur merkezli kripto para borsası Bitrue, kullanıcıları arasında yaptığı anket sonrası Floki Inu’yu listelemeye karar verdi. Borsa listeleme haberini Twitter hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Floki Inu/USDT işlem çifti, 30 Aralık saat 10:00 UTC itibariyle Bitrue borsasında işleme açıldı. Borsa, para çekme işlemlerinin alım satım işlemi başladıktan yaklaşık 24 saat sonra etkinleştirileceğini belirtti.

Bitrue borsası 27 Aralıkta yaptığı paylaşımda Floki Inu’nun borsada listelenmesi için bir oylama başlatmıştı. Flokı Inu, oylamaya katılan kullanıcılardan Bitrue borsasında listelenmesi için yaklaşık %90’dan fazla oy aldı.

İkinci en popüler mem tokeni Shiba Inu’nun dişli bir rakibi olarak görülen Floki Inu, listelemeleri ile adından sıkça söz ettiriyor. Zira geçtiğimiz günlerde Güney Kore Merkezli kripto para borsası BitGlobal de Floki Inu’yu listelediğini açıklamıştı.

İlgili Haber
Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) Rakibini Bir Borsa Daha Listeliyor!

Ayrıca Floki Inu ekibi Binance, Kraken ve Coinbase gibi büyük kripto para borsalarında FLOKI’nin listelenmesi için çalışmalarına devam ediyor.  Ekip bu amaçla change.org‘da imza kampanyası başlatarak FLOKI topluluğundan destek beklediklerini söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu