Kripto HaberleriAltcoinShiba Inu (SHIB) Yatırımcıları İle İlgili Bu Veri, Umut Veriyor!

Shiba Inu (SHIB) Yatırımcıları İle İlgili Bu Veri, Umut Veriyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Toplam piyasa değerine göre en büyük 12. kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), son 24 saat içerisinde %9 düşüş yaşasa da aslında yatırımcılar hallerinden bir hayli memnun olabilir.

SHIB Yatırımcılarının Keyfi Yerinde

Kraken kripto para borsasının sözünü tutarak SHIB listelemesinden sonra %30 gibi önemli bir artış elde eden SHIB, şimdi ise bu yükselişin düzeltmesini yaşıyor. SHIB fiyatının daha önceki rekorunun neredeyse %50 gerisinde olmasına rağmen yatırımcılarının en az %70’inin kazançlı konumda olduğu açıklandı.

Coingecko üzerindeki verilere göre, an itibarıyla SHIB yatırımcılarının %70’ine yakını yatırımlarından pozitif bir sonuç elde etti ve aslında bakiyesini kazanca geçirdi. SHIB, özellikle Kraken listelenmesi ile yükseliş elde etse de bunun öncesindeki inanılmaz rallisinde alım yapanların bile ancak %30’unun zararda olduğu aktarılıyor. Aslında zararın tam olarak %30 değil, %21 olduğu verilerle ortaya çıkmakta. %10’a yakın bir kısmın ise aldığı noktada yer aldığı belirtilmekte.

Coingecko’nun “HODLER” endeksinin sonuçları ise aslında efsanevi yükseliş esnasında çok az yatırımcının FOMO ile alım yaptığını veya fiyat yükselirken satış yapmayı ihmal etmediğini gösteriyor. Şu an için %70’in kazançlı durumda olması ise satış baskısını azaltıp zaten kazançlı konumda olan yatırımcıların beklemesini sağlayabilir. Bu da SHIB için orta vadede daha iyi sonuçlar ve fiyatın tutunması anlamına gelmekte.

SHIB yatırımcılarının sayısı da aynı popülerlik gibi artmaya devam ediyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları