Ana SayfaHaberlerShiba Inu (SHIB) Yine Aykırı Hareket Etmeye Devam Ediyor: Piyasa Düşerken Sürpriz...

Shiba Inu (SHIB) Yine Aykırı Hareket Etmeye Devam Ediyor: Piyasa Düşerken Sürpriz Yaptı!

Takip et

CoinMarketCap’in en büyük 100 kripto parası arasında, piyasadaki düşüşten en az etkilenen altcoinlerden birinin Shiba Inu (SHIB) olduğu gözleniyor.

Bununla birlikte SHIB fiyatının son günlerde sorunsuz bir şekilde ve herhangi bir fiyat dalgalanması yaşamadan seyrettiğini söylemek de çok mümkün değil. Coinin fiyatı gün içerisinde %5-10’lara varan dalgalanmalar yaşadı. Coin yaşadığı dalgalanmalar nedeniyle sürekli olarak fiyatına bir sıfır ekleyip çıkarma işlemleri yapıyor.

Shiba Inu 0.0000095 Doların Üstünde Direniyor

Bununla birlikte altcoinin fiyatı kısa bir süre önce tırmandığı 0.0000095 dolar seviyesinden aşağı inmemekte diretiyor. SHIB fiyatı 11 Haziran ile 21 Haziran tarihleri arasında bu seviyenin altında kalmış ve ardından kritik eşiği aşmıştı.

SHIB tokeninin gün içerisindeki hareketlerini gösteren CoinMarketCap grafiği.

Bazı uzmanlara göre SHIB fiyatı son piyasa düşüşünde daha fazla gerileyecek alan bulamadı ve bu yüzden diğer coinlere göre daha az kayıp yaşadı. Bununla birlikte kalan SHIB yatırımcılarının da projeye halen en fazla inanan kişiler olup satış yapmadığı yorumunda da bulunulabilir.

İlgili Haber
En Çok Onlar Yükseldi! Shiba Inu ve Dogecoin'de Son Durum Ne?

On-chain platformu Santiment’e göre, DOGE ve SHIB aktif adreslerinin sayısı Haziran ayı boyunca artış gösterdi. Aktif adreslerdeki artış, yatırımcılar arasındaki ilginin arttığına işaret ediyor. Aktif DOGE adreslerinin sayısı 27 Haziran’da 138.680 ile en yüksek seviyeye ulaştı. SHIB ise 28 Haziran’da toplam 6.759 aktif adresle en yüksek seviyeye ulaştı.

Meme tokenler 2021 yılında yaşadıkları büyük yükselişlerin ardından 2022 yılında gündemde daha az yer kaplıyorlar. Bununla birlikte Elon Musk kısa bir süre önce Dogecoin’e olan desteğini yinelemişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları