Kripto HaberleriHaberlerShiba Inu ve ApeCoin, Dogetti ile Rekabet Edebilir Mi? En İyi Pazar...

Shiba Inu ve ApeCoin, Dogetti ile Rekabet Edebilir Mi? En İyi Pazar Uzmanları Açıklıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Paranızı nereye koyacağınızı bilmek zor olabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz düzinelerce kripto para birimi vardır ve değişken piyasa, yatırımınızın geri dönüşünü garanti etmeyi zorlaştırır.

Bununla birlikte, muazzam risk yüksek getiri getirir… İnsanların ön satış sırasında düşük maliyetli bir madeni para satın alarak milyonlar kazandığına dair hikayeler duyduk, ancak hangi projelerin en fazla potansiyele sahip olduğunu belirlemek kapsamlı araştırma gerektirir.

Bu makale, üç madeni para ile başlamanıza yardımcı olacaktır: 2023’ün en ilgi çekici madeni paralarından bazıları gibi görünen ve girişilecek en büyük projeler olabilecek Dogetti (DETI), Shiba Inu (SHIB) ve ApeCoin (APE)

DeFi Dogerkiller

Shiba Inu (SHIB), 2021’de tanıtılan merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Popüler “Doge” internet memesine dayanmaktadır ve maskotu olarak bir Shiba Inu köpeğine sahiptir.

Shiba Inu, merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamaları ve diğer finansal hizmetler için kullanılmak üzere tasarlanmış bir tokendir. Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir ve diğer Ethereum tabanlı belirteçlerle aynı altyapıyı kullanır.

Shiba Inu’nun toplam piyasa değeri 5 milyar doların üzerindedir ve geçen yıl SHIB’in fiyatının %5000’in üzerinde artmasıyla muazzam bir büyüme kaydetti. Shiba Inu’daki önemli yatırımcılardan bazıları Binance, Huobi Global ve OKEx’tir.

Ancak, son zamanlarda %99 yanma oranı da dahil olmak üzere bir dizi değişikliğe uğradı. Bu, 260.000 $ değerindeki 31 milyar adet SHIB jetonunun yakıldığı önceki aya göre önemli bir düşüş. Genel olarak değerdeki bu düşüşün en önemli nedeni ise piyasadaki genel düşüş olarak söylenebilir.

1 Milyon Dolardan 1 Milyar Dolara!

ApeCoin (APE), son aylarda popülaritesinde bir artış gören memlerden ilham alan bir kripto para birimidir. Madeni para, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir ve çeşitli mal ve hizmetler için bir ödeme şekli olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Apecoin, yüksek oynaklığıyla biliniyor ve madeni parayı elinde bulunduranlar, yatırımlarından önemli getiriler elde ettiler.

ApeCoin (APE) tarihinde göze çarpan olaylardan biri, 2021’in başlarındaki ani değer artışıydı. Madeni paranın piyasa değeri sadece birkaç ay içinde 1 milyon dolardan 1 milyar doların üzerine çıktı ve bu da onu en iyilerden biri haline getirdi.

Yuga Labs, CryptoPunks ve metaverse oyunu The Otherside gibi diğer birçok büyük NFT projesinin de sahibidir. APE madeni para, kullanıcıların çeşitli geliştirme seçenekleri üzerinde oy kullanmasına izin veren bir yönetişim belirteci işlevi görür.

Analistler, ApeCoin’in Web3’ün yanı sıra NFT yardımcı token ekosistemlerinin çekirdeği olduğunu öne sürerek parlak bir geleceğe sahip olmasını bekliyorlar. APE müthiş bir başlangıç yaptı ve geçen hafta %24’ten fazla arttı.

Dogetti (DETİ)

Dogetti’nin (DETI) kripto dünyasında bir sonraki büyük isim olma potansiyeli çok büyük. Yansıma protokolü ve sahiplerine bağlılık gibi benzersiz özellikleri, onu diğer mem paralarından ayırır.

Kripto para piyasası sürekli değişiyor ve oyunu değiştirme potansiyeline sahip yeni ve yenilikçi paralara dikkat etmek önemlidir. Dogetti bu madeni paralardan biridir ve kripto dünyasına yatırım yapmak isteyen herkes için kesinlikle dikkate alınmaya değerdir.

DETI, kripto para birimi dünyasını alt üst etmeye ayarlanmış, devrim niteliğinde yeni bir meme para birimidir. Dogetti’nin yerel belirteçleri, DogettiSwap’te mevcuttur ve yatırımcıların ve tüccarların devrim niteliğindeki ekosistemine erişmesini kolaylaştırır.

Güvenli ve istikrarlı bir yatırım seçeneği haline getiren, güvenliğini ve şeffaflığını sağlayan Ethereum ağı üzerine inşa edilmiştir. Kripto para dünyasında bir sonraki büyük şey olma potansiyeline sahip olduğu için Dogetti’ye göz kulak olun. Dogetti satış öncesi, yatırımcılara ve tüccarlara jeton kazanmaları için çok çeşitli fırsatlar sunuyor!

Daha fazla bilgi için:

Ön satış: https://dogetti.io/how-to-buy
Web sitesi: https://dogetti.io/
Telegram: https://t.me/Dogetti
Twitter: https://twitter.com/_Dogetti_

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları