Kripto HaberleriHaberlerShiba Inu Yatırımcılarınının Dört Gözle Beklediği Tweet Geldi!

Shiba Inu Yatırımcılarınının Dört Gözle Beklediği Tweet Geldi!

Takip et

Çevrimiçi elektronik perakende şirketi Newegg, bir süre önce yaptığı bir Twitter paylaşımıyla SHIB topluluğunu büyük heyecana sürüklemiş ve tweet sonrası kulislerde Newegg’in Shiba Inu’yu kabul edebileceği söylentileri konuşulmaya başlanmıştı.

İlgili Haber
Dev Şirketten Shiba Inu Yatırımcılarını Heyecanlandıran Paylaşım!

Şirket son attığı tweetle Shiba Inu’yu ödeme aracı olarak kabul edeceğini doğruladı.

Şu ana kadar 11 kripto parayı destekleyen şirket, bu son kararıyla kripto yanlısı tavrını sürdürdü ve Shibaseverleri sevince sürükledi.

Deneyimli internet perakendecisi, 2014 yılında müşterilerine Bitcoin’i tanıtmış, bu senenin nisan ayında ise orijinal meme parası Dogecoin’i ödeme kabul listesine eklemişti.

Bununla birlikte Shiba Inu’nun ödeme seçenekleri listesinde ne zaman görüneceği henüz netleşmiş değil.

Şu anda SHIB, CoinMarketCap istatistiklerine göre 21,5 milyar pazarla son 24 saatte yüzde 2.62 artış göstermiş durumda. CoinMarketCap listesinde 12. sırada yer alan meme coin, an itibarı ile 0.00003924 dolardan işlem görüyor.

Newegg Hakkında Kısa Bilgilendirme

2001 yılında kurulan California merkezli Newegg, kurulduğu tarihte PC bileşenleri satmaya başladı ve PC oluşturma hareketinin popülerleşmesine yardımcı oldu. PC ve DIY meraklıları arasında zamanla bir kült haline gelen şirket, o zamandan beri Avrupa, Güney Amerika, Asya Pasifik ve Orta Doğu’da küresel bir erişime sahip. Teknoloji odaklı e-perakendeci bugün milyonlarca müşteriye hizmet veriyor. Böylesine önemli bir teknoloji devinin Shiba’yı destekliyor oluşu da doğal olarak büyük önem arz ediyor.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları