AltcoinAnaliz

Shiba Inu’nun (SHIB) Yükselişi Bitti mi? İşte Kritik İhtimal!

SHIB, bir noktanın kırılması ile %70 daha yükselebilir.

Dogecoin’e (DOGE) hayat veren Shiba Inu türü köpeğe odaklı kripto para birimi SHIB, son dönemdeki yükselişi ile tek başına altcoin sezonu yaşamış gibi gözüküyor.

Bu ayın başından beri yükseliş yakalayan ve %400’e varan bir artış kaydeden SHIB, tabii ki kısa sürede bütün sektörün ilgisini üzerine çekti.

SHIB grafiğindeki hareketlilik en azından bugün biraz duraksasa ve konsolidasyon sinyali verse de SHIB için yeni bir yükseliş sinyali çoktan vermiş olabilir.

SHIB İçin Kritik Üçgen

2021’in dördüncü çeyreğine %375’lik yükseliş ile başlayan ve 5 ayın en yüksek noktası olan 0,000035 dolara kadar çıkan SHIB, kar satışları ile beraber hafif bir düzeltme yaşadı.

Dogecoin katili olarak da anılan projenin grafiğine bakıldığında ise şu an yaşanan konsolidasyonun aslında üçgen formasyonu içerisinde kaldığı ve tabana değdiği görülmekte.

SHIB, buradan bir sıçrama elde ederek 4 saatlik mum formasyonunda kritik direnç noktasını kırabilir ve sıradaki hedefi olan 0,000054 dolara ulaşabilir.

SHIB 4 Saatlik Grafik Destek ve Dirençler

Tabii ki böyle kritik bir noktada olan SHIB için alım satım yapmadan önce kırılmanın beklenmesi ve direnç altına stop limit emir yazılması çok daha mantıklı olacaktır.

Kırılımın aşağı yönlü yaşanması durumunda ise 0.00002495 ve 0.00001895 seviyelerine kadar düşüş gerçekleşebilir. Bu bağlamda düşüş ihtimalini de göz önünde bulundurarak mutlaka stop limit emirlerinin kullanılması önerilmektedir.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Vedat

, kar satışları ile beraber hafif bir düzeltme yaşadı.
Hafif dediğiniz yer yükselişin başlangıcı olan yerdir. Nice kaç dolara düştüğünü belirtmeyip hala umut satiyorsunuz


Başa dön tuşu