Bitcoin
Öne Çıkan Haber

Sıcak Gelişme: Bitcoin 9300 Dolar!

Merakla beklenen 9000 dolar seviyesi nihayet geçildi!

2018 senesinde yaşadığı ciddi sıkıntılardan sonra 2019’da ciddi şekilde toparlanan Bitcoin, yatırımcısı tarafından kaybolan itibarını ve güvenini tekrar kazanmayı başardı. 2019’un başlarında kendisine yatırım yapanlara an itibarı ile yaklaşık yüzde 150 den fazla kar bırakan Bitcoin, bu sene aldığı olumlu haberler ve yatırımcıların güven duymasının da etkisiyle daha da yükseleceğe benziyor.

Dün akşam saatlerinde başlayan artışlar önce 8800 dolar seviyesine kadar gerçekleşti. Dünden beri istikrarlı bir şekilde yükselişlerine devam eden BTC, sabah saatlerinde de ciddi alış baskısını sürdürdü. Ciddi baskıyı sürdüren BTC, yükselişlerine devam ederek aylardır beklenen ve üzerine çok konuşulan 9000 dolar seviyesi hızlıca geçilmiş oldu. 9300 dolar seviyesine kadar yükseliş yaşayan Bitcoin an itibarı ile 9250 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Öte yandan piyasadaki Bitcoin hakimiyeti yüzde 57.5 seviyesine yükselmiş durumda.

300 milyar dolar seviyesine emin adımlarla ilerleyen kripto para piyasa hacmi 286 milyar dolar seviyesi ile karşımıza çıkıyor. Öte yandan altcoinler de Bitcoin ile beraber yüzde 6’lare varan yükselişler ile kendini gösteriyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu