coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSıcak Gelişme: Bu Altcoin Kurucusu ile Arjantin Devlet Başkanı Javier Milei Bir...

Sıcak Gelişme: Bu Altcoin Kurucusu ile Arjantin Devlet Başkanı Javier Milei Bir Araya Geldi: Olası Bir Yatırımı Görüştüler!

Sıcak gelişmeye göre, Bitcoin dostu haline gelen Arjantin ile bir altcoinin kurucusu bir araya gelerek görüşme gerçekleştirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tools for Humanity kurucu ortakları Sam Altman ve Alex Blania liderliğindeki Worldcoin ekibi bugün Arjantin Devlet Başkanı Javier Milei ile bir araya geldi. Toplantı, ekibin projeleri için küresel destek toplama çabalarından biri.

Toplantıda diğer konuların yanında ülkede bir Worldcoin yatırımı da görüşüldü.

Blania ve OpenAI CEO’su Altman tarafından ortaklaşa kurulan Tools for Humanity, Worldcoin (WLD) projesinin arkasındaki ana geliştirici. Toplantı yapay zekânın ilerlemesi, insanlığın yapay zekâya hazırlanması ve Arjantin’deki potansiyel yatırımlar etrafında şekillendi.

Worldcoin, veri koruma uygulamaları nedeniyle çeşitli hükümetlerin incelemesiyle karşı karşıya kalmıştı. Ancak, proje imajını iyileştirmek için adımlar atıyor. Geçtiğimiz ay Altman ve Blania benzer bir çabayla Malezya’daki hükümet liderleriyle bir araya geldi.

İlgili Haber  Deneyimli Analist Açıkladı: "Dogecoin (DOGE) Fiyatında Bu Seviye Aşılırsa Fiyat İkiye Katlanabilir"

Worldcoin, dünya çapında kurduğu “Orb’lar” aracılığı ile her bir insanda farklı olan göz irislerini tarıyor ve bunun karşılığında bu kişilere WLD coini dağıtıyor. Ancak bu da birçok gizlilik endişesini beraberinde getiriyor. Worldcoin ekibi, insanların iris bilgilerini depolamadığını iddia ediyor.

Orb sistemi, daha önce WLD altcoin airdrop alan kişilerin hileli bir şekilde yeniden token almasına engel oluyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları