coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinSıcak Gelişme! En Büyük Bitcoin Fonu Grayscale'de İstifa Şoku!

Sıcak Gelişme! En Büyük Bitcoin Fonu Grayscale’de İstifa Şoku!

Barry Silbert ve Mark Murphy, Grayscale Investments yönetim kurulundan istifalarını SEC'e bildirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Reuters’in haberine göre Barry Silbert ve Mark Murphy, en büyük Bitcoin (BTC) fonu Grayscale Investments2ın yönetim kurulundan istifa ettiklerini SEC’e bildirdi.

SEC’e 26 Aralık 2023’te yapılan bildirimde Barry Silbert ve Mark Murphy Grayscale Investments’ten istifa ettiğini açıkladı.

Silbert ve Murphy SEC’e yapılan bildirimde yönetim kurulu üyeliğinden 1 Ocak 2024 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere istifa ettiklerini belirtti.

1 Ocak 2024 tarihinden itibaren Mark Shifke, Grayscale yönetim kurulu başkanı olarak Barry Silbert’in yerini alacak. Ayrıca Mark Shifke’nin , Matthew Kummell ve Edward McGee’yi yönetim kurulu üyeliğine atadığı da belirtildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail