Altcoin

Sıcak Gelişme: Fenerbahçe, Kendi Kripto Parası İçin Paribu İle mi Anlaştı?

Fenerbahçe taraftar tokenini piyasaya sürmeye hazırlanıyor olabilir.

Türkiye’nin önde gelen kulüplerinin yaptığı anlaşmalar ile kendi taraftar tokenlerini piyasaya sürmesi, gözleri hala taraftar tokeni konusunda bir adım atmayan Fenerbahçe ve Beşiktaş’a çevirmişti. İki kulüp uzunca bir süreden beri sessizliklerini korusalar da Fenerbahçe ile ilgili önemli bir iddia yeni ortaya çıktı.

Farklı kaynaklar tarafından aktarılan bilgilere göre Fenerbahçe kendi taraftar tokeni konusunda kripto para borsası Paribu ile anlaştı.

Fenerbahçe’nin aslında Bitçi borsasından yıllık 400 milyon TL‘lik teklif aldığı ancak bunu geri çevirip 200 milyon TL’lik teklifi sunan Paribu ile anlaştığı iddia ediliyor.

Fenerbahçe veya Paribu cephesinden henüz bununla ilgili resmi bir açıklama yapılmadı ancak önümüzdeki saatlerde beklenen açıklama gelebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Çok iyi yapmışşınız 👍

Tufan

Doğru tercih

Last edited 10 ay önce by Tufan
Anonim

Yanlis transfer 😀 paribu nedir aga


Başa dön tuşu