BitcoinHaberler

Sıcak Gelişme! Goldman Sachs’dan Bitcoin (BTC) Hamlesi! “Henüz Yolun Başındayız”

Bitcoin'de pozitif haber akışı devam ediyor.

Günlük MA 20’yi yeniden test eden ve 58.000$’ın üzerine çıkmayı başaran Bitcoin’de pozitif haber akışı gelmeye devam ediyor.

CNBC’nin özel haberine göre, ABD’nin en büyük bankaları arasında yer alan Goldman Sachs ikinci çeyrekte özel servet yönetimi müşterilerine Bitcoin ve diğer kripto para yatırım araçlarını sunmayı hedefliyor.

CNBC haberin kaynağı olarak dev bankanın özel servet yönetimi bölümü için küresel dijital varlıklar başkanı seçilen Mary Rich’i gösterdi.

Rich’in terfisinin önemli olduğu vurgulanan haberde, yeni başkanın geçtiğimiz hafta verdiği röportaj paylaşıldı.

“Biz özel servet müşterileri için yeni yollar keşfetme konusunda bir bütün olarak çalışıyoruz. Biz yakın vadede bir teklif bekliyoruz. Goldman Sachs Bitcoin veya türevleri ile ilgili tam bir yatırım yelpazesi sunmayı planlıyor. Bu fiziksel Bitcoin ile de olabilir geleneksel yatırım araçları yolu ile de olabilir.”

Bir diğer dev banka Morgan Stanley’in de yatırımcılarına Bitcoin maruziyeti sunmak için çalıştığı aktaran Rich, Bitcoin ekosistemi ile ilgili şunları söyledi.

“Bu ekosistemin henüz başlangıç ​​aşamalarındayız; kimse tam olarak nasıl gelişeceğini veya nasıl bir şekil alacağını bilmiyor. Ancak bunun geleceğimizin bir parçası olmasını beklemenin oldukça güvenli olduğunu düşünüyorum.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu