binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerSingapur Merkez Bankası, kripto para borsalarını bankalar ile tanıştıracak

Singapur Merkez Bankası, kripto para borsalarını bankalar ile tanıştıracak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Singapur Merkez Bankası (MAS), aldığı karar ile birlikte ülkedeki kripto para borsaları ile bankaları aynı anda bir araya getirmeye karar verdiklerini açıkladı. Yapılan resmi açıklamada, kripto para borsaları ile bankaların bir araya gelmesi sonucunda çok daha etkili olarak bu alanda ülkenin etkili olabileceği ve bu etkinin sonucu ile daha fazla kripto paraların kullanılabilecek ve bankalar ile entegre olarak daha fazla insanın kripto para sahibi olabilecek olduğu belirtildi. Gelecek yıllara yönelik olarak Singapur Merkez Bankası (MAS) tarafından atılacak olan bu adımın nasıl etkilere sahip olacağı ve ülke bankaları tarafından nasıl karşılanacak olduğu merak konusu.

Henüz hazır değiller

Singapur çok büyük zenginliği ile tanınan bir ülke olmasına rağmen vatandaşlarının büyük bir kısmı kripto paralara güvenmiyor ve kripto para sahibi olmak konusunda ülkenin sadece %1 ila %8 oranındaki vatandaşlarının kripto para sahibi olduğu ve gelecekte olabilecek olduğu belirttiğine yönelik bilgiler bulunuyor. Ülkede, yasal olarak engeller kaldırılır ve devlet ile banka destekleri artar ise bu oranlarında daha fazla artması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail