binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSırada Dogecoin (DOGE) ETF'i Mi Var? Ünlü İsim Altcoin Portföyünü Açıkladı!

Sırada Dogecoin (DOGE) ETF’i Mi Var? Ünlü İsim Altcoin Portföyünü Açıkladı!

BitMEX eski CEO'su Arthur Hayes düzenleyicilerin hem Bitcoin hem de Ethereum ETF'lerini onayladıktan sonra kaçınılmaz olarak Dogecoin ETF'lerini de onaylayacağına inandığını söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Alım satımları ve tahminleriyle yatırımcıların dikkatini çeken BitMEX eski CEO’su Arthur Hayes‘ten yeni açıklamalar geldi.

Bu sefer Dogecoin (DOGE) hakkında konuşan Hayes, kurumların kripto para sektörüne girmek istemesi nedeniyle Dogecoin’in fon sağlayıcılarının görmezden gelemeyeceği kadar popüler olduğunu iddia etti.

Real Vision CEO’su Raoul Pal ile birlikte Jessica Walker ile röportaj yapan Hayes, düzenleyicilerin hem Bitcoin (BTC) hem de Ethereum (ETH) ETF’lerini onayladıktan sonra kaçınılmaz olarak Dogecoin ETF’ilerini de onaylayacağına inanıyor.

Dogecoin ve kripto paraların ABD seçimlerindeki kritik rolleri olduğunu belirten ünlü isim, DOGE gibi memecoinlerin gidecek çok fazla yollarının olduğunu söyledi.

FED ve ABD Hazinesi’nin giderek daha fazla para basacağını belirten Hayes, bu durumun kripto para piyasasını daha da çılgın ve popüler hale getireceğini ifade etti.

Raoul Pal ve Hayes, yatırımcıların Dogecoin’in mevcut boğa piyasası döngüsünün sonunda ABD’de ETF onayı almasını beklediğini söyledi.

Hayes DOGE ETF‘leri konusunda şunları söyledi:

“Dogecoin, Robinhood’daki en eski memecoindir.

Tradfi’nin kriptoya girmesini düşünüyorsanız ve ellerinden gelen her şeye ETF koyacaklarsa, bu yüksek bir piyasa değeri meselesidir.”

Hem Hayes hem de Pal, portföylerinin bir kısmını Dogecoin (DOGE), BONK ve Dogwifhat (WIF) gibi memecoinlerin oluşturduğunu söyledi.

Arthur Hayes son olarak piyasa değerine göre 27. sıradaki kripto para olan Aptos’un (APT) önümüzdeki 1 ila 3 yıl içinde Solana’yı (SOL) geçeceğini tahmin etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail