Kripto Para

Sirer: Tron İşletim Sistemi Değil!

Cornell Üniversitesi Profesörü Emin Gün Sirer'den Tron hakkında açıklama.

Cornell Üniversitesi Profesörü Emin Gün Sirer, Tron kripto para biriminin işletim sistemi olmadığını açıkladı. Tron’un bir işletim sistemi olmadığını, kendisinin daha önce işletim sistemleri gördüğü ve işletim sistemleri kurduğunu açıklayan Cornell Üniversitesi Profesörü Emin Gün Sirer, yatırımcıların Tron’a karşı bir işletim sistemi düşüncesi ile davranmamasını önerdi. Tron bugün haberin yazıldığı saatlerde 9. sırada en fazla ilgi gören kripto para birimi olurken, yatırımcıların Tron konusunda kripto para birimlerini tercih edebilecek olduklarını ancak işletim sistemi olarak görmemeleri gerektiğini açıkladı.

Kripto para!

Cornell Üniversitesi Profesörü Emin Gün Sirer, Tron’un bir kripto para birimi olduğunu ve işletim sistemi olmadığını açıkladı.

Tron bir işletim sistemi değil, ben çok işletim sistemi gördüm ve daha önce işletim sistemi kurdum. – Cornell Üniversitesi Profesörü Emin Gün Sirer

Kripto para birimleri arasında en fazla ilgi gören Bitcoin’e oranla çok düşük olan ve piyasa hacmi oldukça az olan Tron’un geleceği ise kripto para piyasalarına bağlı olarak değişecek. Sektörde yaşananlar ise Tron’un geleceğini belirleyecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu