ChilizHaberler

Socios Orman Yangınlarına Duyarsız Kalmadı!

Yaşamı yeniden yeşertme çalışmalarına destek artıyor.

Türkiye dört bir yanından gelen orman yangını haberlerini derin bir üzüntüyle takip ediyor.  Binlerce dekarlık ormanlık alanın yok olmasına duyarsız kalmayan vatandaşlarımız da fidan kampanyalarına katılmaya başladı.

Kripto para camiasının yakından tanıdığı pek çok fenomen de TEMA vakfının başlattığı “Yaşamı Yeniden Yeşerteceğiz” kampanyasına katıldı ve fidan bağışladı.

Bu konuda bir destek de Socios’tan geldi. Bloomberg HT’de katıldığı programda fan tokenleri ve kripto paraları konuşan Socios Türkiye Direktörü Altuğ Öztürk yaşanan orman yangınları nedeniyle üzgün olduklarını belirterek 10 bin ağaçlık bir hatıra ormanı oluşturacaklarının sözünü verdi.

“Orman yangınları nedeniyle üzüntülerimizi tekrar belirtmek istiyorum. Takipçilerimize ve bizi izleyenlere 10 bin ağaçlık bir hatıra ormanı oluşturmayı taahhüt ediyoruz.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu