AltcoinHaberlerMonero

SOL, ADA ve AXS Sonrası Sıra Bu Kripto Parada mı? Yeni Güncellemesi Geldi

Monero, yeni güncelleme sayesinde %20 yükseliş yakaladı.

Kripto para sektöründe geçtiğimiz haftalarda başlayan yükseliş rüzgarı, şu an biraz yavaşlasa da her şey olumlu devam etmekte.

Kısa süre önce tüm zamanların rekorunu kıran kripto para birimlerine Cardano (ADA) ve Solana (SOL) gibi oldukça önemli isimler eklendi ve eklenmeye de devam edebilir. Şimdilerde ise yükseliş şansı elde eden kripto para biriminin gizlilik odaklı Monero olduğu görülüyor.

Sahne Monero’da

Gizlilik odaklı Monero, kısa süre önce tutuklanan projenin ilk geliştiricilerinden Riccardo Spagni’nin bu durumuna yönelik geliştirmelere devam ediyor. Monero, atomik takas eklentisi ile beraber de büyük bir beklenti yarattı. Geçtiğimiz hafta atomik takas eklentisini hayata geçiren Monero, bunu resmi olarak da duyurdu.

COMIT isimli blockchain ağları arası protokol eklentisi sayesinde XMR ve BTC ağları arasında varlık takası kolaylıkla yapılabilecek.

Monero, 265 dolarlık fiyattan bir anda yakaladığı yükseliş ile 331 dolarlık fiyata ulaştı. Bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla ise gizlilik odaklı kripto para birimi 319 dolardan işlem görmekte ve toplam piyasa değerine göre 30. sırada yer almakta.

Monero’nun atomik takas özelliği sayesinde bunun sadece kendi ağında kullanılması limiti de aşılmış oldu ve atomik takas ile BTC-XMR köprüsü kuruldu. Monero zaten geçtiğimiz haftalardan beri yükseliş yaşamakta ve 340 dolar direncinin kırılması sayesinde fiyat 400 dolar üzerini zorlayabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Ali yıldız.

Telegram gruplarında youtube kanallarında sizi yönlendirip yatırım yaptıran kişilere güvenmeyi n.


Başa dön tuşu