binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSolana Çılgınlığı Devam Ediyor: Santiment, Geliştiricilerin En Fazla Odaklandığı SOL Tabanlı Altcoinleri...

Solana Çılgınlığı Devam Ediyor: Santiment, Geliştiricilerin En Fazla Odaklandığı SOL Tabanlı Altcoinleri Açıkladı! 4 Altcoin SOL’u Geçti!

Santiment, geliştiricilerin son 30 gün içerisinde en çok odaklandıkları Solana tabanı altcoinleri sıraladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

2024’ün trend altcoinleri arasında yer alan Solana (SOL) tabanlı memecoinler ve altcoinler yatırımcılar ve geliştiriciler arasında da oldukça popüler oldu.

Bu noktada kripto para analiz platformu Santiment, geliştiricilerin son 30 gün içerisinde en çok odaklandıkları altcoinleri sıraladı.

Buna göre listede ilk sırada Jupiter (JUP) bulunurken, onu Wormhole (W) ve PythNetwork (PYTH) takip etti.

Santiment’in paylaştığı listeye göre son 30 günde geliştirici aktivitesi en yüksek Solana tabanlı altcoinler şu şekilde sıralandı:

“Kripto’nun Solana ekosisteminin bir parçası olan en iyi projeleri, son 30 gün içindeki ortalama günlük önemli geliştirme faaliyetlerine göre sıralanmıştır.

1 -Jupiter – JUP
2 – Wormhole – W
3 – PythNetwork –PYTH
4 – Neon – NEON
5 – Solana– SOL
6 –Helium – IOT
7– Helium Mobile – MOBILE
8– Drift Protocol – DRIFT
9– Metaplaex – MPLX
10 –Marina Definance – MNDE”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail