Solana

Solana (SOL) Ağında DNS Sorunu! Neler Oluyor?

Solana ağında 40 dakikadır blok bulunamıyor.

Toplam piyasa değeri açısından en büyük kripto para birimlerinden birisi olan Solana (SOL), kısa süre önce yaşanan ağdaki durma olayına yenisini ekledi. Solana ağında geçtiğimiz günlerde yaşanan ve saatlerce ağın kapalı kalmasına neden olan sorun olmasa da bunun benzeri bugün ortaya çıktı ve ağda 40 dakikadır blok üretilmesinde sorun yaşandığı aktarılıyor.

Solana’da DNS Sorunu!

Solana ekibi tarafından resmi açıklama yapılmasa da Solana Status tarafından yapılan açıklamada Solana gezgininin DNS sağlayıcısı olan DYN’in şu an sorun yaşadığı vurgulandı ve DNS kesintisinin buna neden olduğu belirtildi.

Ağda blok bulunmasında ciddi sıkıntılar yaşansa da Solana ağı son 24 saat içerisinde sadece %4 düşüş yaşadı. Solana daha önceki yükseliş rallisini de böylece yarıda bırakmış oldu ve an itibarıyla %3,9 düşüş yaşıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
4 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Solona bolan

kozbey@mynet.com

bu artış normal değil zaten.

Anonim

Güven birakmadi solona 3 bin zararla çıktım bence hacker saldırı yapıyorlar solona ya

Anonim

Solono bi şeyler dönüyor balon olabilir 5 para etmez


Başa dön tuşu