binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerSolana (SOL) Bugün de Etkileyici Bir Ralli Yaşadı: Son Yükselişin Kaynağına Dair...

Solana (SOL) Bugün de Etkileyici Bir Ralli Yaşadı: Son Yükselişin Kaynağına Dair Tahmin Ne?

Solana fiyatı bugün de ek bir ralli yaşayarak yüzde 18'den fazla bir fiyat artışı gördü. Peki son yükselişin kaynağı ne?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Solana (SOL), %18’in üzerinde önemli bir fiyat artışıyla bugün bir kez daha en büyük kripto paralar arasında en çok değer kazananlardan biri oldu.

Peki 27 milyar dolar piyasa değerine sahip devasa bir altcoinin bugün %18’lik bir ralli yaşamasının sebebi neydi?

Çok büyük bir ihtimal ile son ralli, Ark Invest CEO’su Cathie Wood’un Solana ağının gücünü övmesinden dolayı kaynaklandı.

Televizyonda yayınlanan bir röportaj sırasında Wood, Solana’yı överek şunları söylemişti:

“Solana gerçekten iyi bir iş çıkarıyor. Ethereum’a bakarsanız, o gün Bitcoin’den daha hızlı ve daha ucuzdu. ETH’ye bu yüzden ihtiyacımız vardı. Solana ETH’den bile daha hızlı ve uygun maliyetli.”

İlgili Haber  Kripto Boğası Cathie Wood, Bitcoin'de 'Temel Senaryolarının' 600.000 Dolar Olduğunu Söyledi, Tahminlerini Paylaştı

Bu övgü, daha önce FTX’in çöküşünün ardından önemli bir düşüş yaşayan Solana’nın fiyatında yeni bir ralli başlatmış gibi görünüyor. Bununla birlikte, coin yılın büyük bir bölümünde istikrarlı bir yükseliş eğilimindeydi ve bazı analistler bu eğilimi uzun süreli bir değer düşüklüğünden sonra fiyat düzeltmesine bağlıyor.

CoinGecko verilerine göre, yalnızca geçtiğimiz haftadan bu yana Solana’nın fiyatı %52’den fazla artış gösterdi. Coinin yılbaşından bugüne kadarki performansı daha da etkileyici ve %350’nin üzerinde şaşırtıcı bir artışa sahip.

Bu yazının yazıldığı sırada SOL, 65.79 dolardan işlem görüyor.

SOL fiyatında yaşanan son yükselişi gösteren günlük fiyat grafiği.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail