binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSolana (SOL) Tabanlı Proje Beklenen Airdrop Müjdesini Açıkladı: "100 Milyon Token Dağıtacak!"

Solana (SOL) Tabanlı Proje Beklenen Airdrop Müjdesini Açıkladı: “100 Milyon Token Dağıtacak!”

Drift Protokolü bir DRIFT yönetişim tokenı başlatmayı ve varlığı birkaç hafta içinde kullanıcılarına airdrop olarak göndermeyi planladığını açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son zamanlarda airdrop haberleri sık sık duyulmaya devam ederken bir haber de Solana (SOL) merkezli merkezi olmayan borsa (DEX) Drift protokolünden geldi.

Buna göre Drift Protokolü bir DRIFT yönetişim tokenı başlatmayı ve varlığı birkaç hafta içinde kullanıcılarına airdrop olarak göndermeyi planladığını açıkladı.

Bu airdropta DRIFT’in toplam arzının yüzde 10’unun kullanıcılarına gideceği belirtilirken airdropta 100 milyon DRIFT tokeninin dağıtılacağı ifade edildi.

The Block’a konuşan Drift kurucu ortağı Cindy Leow, token lansmanının ve airdrop’un önümüzdeki haftalarda gerçekleşmesinin beklendiğini söyledi.

“Token oluşturma etkinlik tarihi ve airdrop talep tarihi daha sonra açıklanacak.

100 milyon token, platformdaki etkinliklerine göre 180.000 Drift kullanıcısına airdrop olarak dağıtılacak.

Tüm DRIFT tokenleri beş yıl boyunca dağıtılacak ve çoğunluğu (%50’den fazlası) topluluğa tahsis edilecek. Token tahsisinin dağılımı topluluk ve ekosistem için %53’tür; %25’i protokol geliştirme ve %22’si stratejik katılımcılar için ayrılmıştır.”

Drift, Solana’daki ilk DeFi projelerinden biri olarak 2021’de piyasaya sürülmüştü.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail