Kripto HaberleriSponsorluSolana ve Big Eyes Coin, Kripto Tablolarında En Üst Noktayı Almaya Hazır

Solana ve Big Eyes Coin, Kripto Tablolarında En Üst Noktayı Almaya Hazır

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto piyasası 1 senedir büyük bir ayı piyasası ile uğraşıyor ancak tabii ki bu durum ilk kez yaşanmıyor.

Kripto endüstrisinin nasıl çalıştığını anlayanlar, bu ayı piyasasının kendisinden önceki pek çok zaman olduğu gibi yine devrileceği konusunda ısrar ediyor. Ancak bu, kripto endüstrisinin uğraşmak zorunda kaldığı en uzun ayı piyasası olabilir.

Düşen fiyatlara rağmen, büyük umut vaat eden ve yatırımcılar için inanılmaz değer sunan birkaç madeni para var. İşin püf noktası, kripto kışının en kötüsü geride kalırken bu tür değerli paraları bulup onlara yatırım yapmaktır. Kripto pazarına ticari marka olan oynaklık, farklı paraları farklı şekillerde etkiler.

En kötüsünün ortasında yatırımcılara inanılmaz değer sağlama potansiyeli olan iki madeni parayı inceleyelim: Solana (SOL) ve Big Eyes Coin (BIG).

Solana (SOL): Zirveye Ulaşmak

Platform, topluluğunun merkezi olmayan uygulamaları (dApp’ler) zincirinden düzenlemesine izin verir.

Solana (SOL), bir proof of stake mutabakat mekanizması kullanarak çalışır. Bu, kripto varlığının çevre konusunda endişeli olduğunu ortaya koyuyor.

Proof of stake mutabakatı ayrıca ölçeklenebilirlik sunar. Bunun dışında, hisse kanıtı mutabakatı, kullanıcıların ve yatırımcıların kaynaklarını bir araya getirmelerine ve Solana (SOL) havuzunda hisse sahibi olmalarına olanak tanır.

Bu, onlara orijinal yatırımlarından eşdeğer bir kar yüzdesi kazanma şansı sunar. Solana (SOL), piyasada en çok aranan kripto varlıklarından biri olarak kabul ediliyor ve bunun da iyi bir nedeni var. Platform, piyasada büyük beğeni toplayan hızlı ve güvenli işlemler sunar. Madeni para ayrıca düşük işlem maliyetleri sunar.

Big Eyes Coin (BIG): Kripto Alanında Yükselen

Big Eyes Coin (BIG) bir meme parası olabilir ama sadece gülmek için değildir. Kripto varlığı, inanılmaz bir değer sunmak ve meme madeni para sektörünün itibarını artırmak için tasarlanmıştır.

Ethereum (ETH) ağından inşa edilen Big Eyes Coin (BIG), bugün piyasada bulunan en güvenli, şeffaf ve verimli kripto varlıklarından biridir. Platform, onu yatırımcılara ve kripto kullanıcılarına daha da sevdiren akıllı sözleşme seçenekleri sunuyor.

Diğer meme paraları maskotu olarak bir köpeği kullanmayı seçerken, Big Eyes Coin (BIG) teması olarak bir kediyi seçti. Her zamankinden sert dönüş, birkaç yatırımcıyı ve kripto kullanıcısını kontrol etmeye çekti.

Estetiği insanları kendine çekerken, inanılmaz değeri ve ilginç kullanım durumları projeyi ayakları yere basar hale getiriyor. Kripto varlığı, tonlarca takipçisi ve ilgili kişisiyle şu anda piyasadaki en popüler paralardan biridir.

Diğer tüm meme paraları gibi, Big Eyes Coin (BIG), madeni paranın ilerlemesi ve gelişimi ile ilgilenen kendini adamış bireylerle dolu kendi topluluğuna sahiptir. Kalabalık popülaritesi ile Big Eyes Coin (BIG), henüz ön satış aşamasındayken bile 31 milyon doların üzerinde fon toplamayı başardı.

Bu büyük artış, madeni paraya daha fazla yatırımcıyı daha da sevdirdi. Herkes koltuğunun kenarında, kripto varlığının kripto topluluğuna başka hangi güzellikleri sunabileceğini merak ediyor. Madeni para hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Aşağıdaki bağlantılar daha fazla bilgi sağlar.

Ön satış: https://buy.bigeyes.space/
Web sitesi: https://bigeyes.space/
Telegram: https://t.me/BIGEYESOFFICIAL

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları