coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaSon Dakika: Binance CEO'su Changpeng Zhao (CZ) Konuştu - Yeni CEO'yu da...

Son Dakika: Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ) Konuştu – Yeni CEO’yu da Açıkladı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD ile yapılan anlaşmanın ardından kripto para borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao açıklama yaptı. Açıklamaya göre Richard Teng yeni CEO olarak atandı.

İşte Binance CEO’sunun açıklamasının tamamı:

Bugün Binance’in CEO’luğundan istifa ettim. Kuşkusuz, duygusal olarak bırakmak kolay olmadı. Ancak yapılması gereken doğru şeyin bu olduğunu biliyorum. Hatalar yaptım ve sorumluluk almalıyım. Topluluğumuz, Binance ve kendim için en iyisi bu.

Binance artık bir bebek değil. Artık yürümesine ve koşmasına izin vermemin zamanı geldi. Binance’in sahip olduğu derin kadroyla büyümeye ve başarılı olmaya devam edeceğini biliyorum.

Richard Teng’in Binance’in başına geçtiğini duyurmaktan memnuniyet duyuyorum. eski Küresel Bölgesel Piyasalar Başkanımız Richard, bugün Binance’in yeni CEO’su olarak atandı.

Richard, son derece nitelikli bir liderdir ve otuz yılı aşkın finansal hizmetler ve düzenleme deneyimiyle, şirketi bir sonraki büyüme döneminde yönlendirecektir. Binance’in bir sonraki güvenlik, şeffaflık, uyumluluk ve büyüme aşamasını gerçekleştirmesini sağlayacak.

Richard, Binance’e katılmadan önce Abu Dhabi Global Market’te (ADGM) Finansal Hizmetler Düzenleme Kurumu CEO’su; Singapur Borsası’nda (SGX) Baş Düzenleme Sorumlusu ve Singapur Para Otoritesi’nde Kurumsal Finans Direktörü olarak görev yaptı.

Bir hissedar ve şirketimiz hakkında tarihsel bilgiye sahip eski bir CEO olarak, ABD kurum önergelerinde belirtilen çerçeveye uygun şekilde, gerektiğinde danışmanlık yapmak üzere ekibin hizmetinde olmaya devam edeceğim.

Benim için sırada ne var?

Önce bir ara vereceğim. Son 6 buçuk yıldır tek bir gün bile gerçek anlamda (telefonum kapalı) ara vermedim.

Bundan sonra, şu anki düşüncem muhtemelen biraz pasif yatırım yapacağım, blockchain/Web3/DeFi, AI ve biyoteknoloji alanlarındaki girişimlerde azınlık token sahibi/hissedar olacağım. Sonunda DeFi’yi incelemek için daha fazla zamanım olacağı için mutluyum.

Kendimi yeniden bir startup’ı yöneten bir CEO olarak göremiyorum. Tek seferlik (şanslı) bir girişimci olmaktan memnunum. Dinleyenler olursa, az sayıda yeni girişimciye özel olarak koçluk/mentorluk yapmaya açık olabilirim. Başka hiçbir şey için olmasa bile, en azından onlara ne yapmamaları gerektiğini söyleyebilirim.

Bu bağlamda, ABD kurumları ile yaptığımız görüşmelerde

– Binance’in herhangi bir kullanıcı fonunu zimmetine geçirdiğini iddia etmediklerini ve

– Binance’in herhangi bir piyasa manipülasyonu yaptığını iddia etmemektedir.

Fonlar SAFU!

Bununla birlikte, yeni liderliğin dizginleri ele almasını dört gözle bekliyorum. Richard’ı hak ettiği terfi için tebrik ederken lütfen bana katılın.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail