binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinSon Dakika: Bir Şirket Daha Devasa Miktarda Bitcoin Spot ETF Sahibi Olduğunu...

Son Dakika: Bir Şirket Daha Devasa Miktarda Bitcoin Spot ETF Sahibi Olduğunu Açıkladı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son dakika gelişmesine göre, Millennium Management şirketi, 1. çeyrek itibariyle 64 milyar dolarlık fonunun %3’ünü oluşturan yaklaşık 2 milyar dolarlık bir Bitcoin ETF’si tuttuğunu açıkladı.

Geçtiğimiz haftalarda ve aylarda birkaç şirket daha spot Bitcoin ETF’lerine yatırım yaptığını açıkladı. Hightower Advisors ve SouthState Bank, Susquehanna International Group, BNP Paribas, Burkett Financial Services ve Legacy Wealth Asset Management ETF’leri satın aldıklarını açıkladı.

Birkaç saat kadar önce de New York merkezli tanınmış ve saygın bir yatırım firması olan Boothbay Fund Management, Bitcoin ETF’lerine yaptığı önemli yatırımları açıklamıştı. Bu şirketin bildirilen tüm 13F pozisyonlarının toplam değeri şaşırtıcı bir şekilde 5,2 milyar dolardı.

Bitcoin fiyatı son saatlerde şaşırtıcı bir şekilde bir ralli içerisinde ve bu yazının yazıldığı anlarda son 24 saatteki %7’nin üzerindeki kar oranıyla 66.000 dolar civarında seyrediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail