BorsaHaberlerMonero

Son Dakika! Bittrex XMR, ZEC ve DASH’ı Delist Etme Kararı Aldı

Bittirex'ten yeni delist kararı

Daha önce 15 Ocak’ta XRP’yi delist edeceğini duyurduğumuz, ABD merkezli Bittrex borsası, gizlilik coinleri olarak bilinen XMR, ZEC ve DASH’ı da delist etme kararı aldı.

İlgili Haber
Ripple (XRP) İçin Bir Üzücü Haber De Bittrex Borsasından Geldi!

Twiterdan yapılan açıklamaya göre;

“Aşağıdaki pazarlar 15 Ocak 2021 Cuma 23:00 UTC’de kaldırılacaktır.

  • BTC-XMR, ETH-XMR, USDT-XMR
  • BTC-ZEC, ETH-ZEC, USDT-ZEC, USD-ZEC
  • BTC-DASH, ETH-DASH, USDT-DASH, USD-DASH

Bu jetonlarla herhangi bir alım satım işlemini 15 Ocak 2021 Cuma, 23:00 UTC tarihine kadar gerçekleştirmelisiniz.

Piyasalar kaldırıldıktan sonra, Bittrex genellikle  kullanıcılara listeden kaldırılan tokenları geri çekmeleri için 30 güne kadar süre sağlamaya çalışır, ancak bazı durumlarda para çekme süresi kısaltılabilir. Kullanıcılar, belirtilen son ödeme tarihinden önce tüm tokenleri çekmelidir.  Bittrex’in kontrolü dışındaki olaylar nedeniyle bir kullanıcının bir jetonu çekemeyebileceği durumlar olabilir. Örneğin, kullanıcıların jetonlarını geri çekmesini engelleyen teknik zorluklar (örneğin, blok zinciri bozulmuş) olabilir.”

Bittrex’in böyle bir hamle yapması “ABD gizlilik odaklı coinlere karşı bir yaptırımda mı bulunacak” sorusunu gündeme getirdi. Bindiği gibi ABD, takip edilemeyen gizlilik odaklı coinlere çok sıcak bakmıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu