HaberlerXRP

Ripple (XRP) İçin Bir Üzücü Haber De Bittrex Borsasından Geldi!

Bittrex borsası XRP'yi delist edeceğini duyurdu.

Hacimsiz ve adı pek fazla duyulmayan borsalarla başlayan XRP delist haberleri, yerini dünyanın en büyük borsalarına bıraktı. Coinbase’in XRP’yi delist edeceği haberi gündeme bomba gibi düşerken bu hamlenin diğer büyük hacimli borsaları da harekete geçireceği düşünülüyordu.

Beklenen oldu ve ilk hacimli borsa olarak Bittrex’ten açıklama geldi. 2014 yılında kurulan ve hacme göre ilk 10 borsada bulunan Bittrex borsası, XRP’yi delist edeceğini duyurdu.

15 Ocak Cuma günü XRP’yi delist edeceğini duyuran borsa, tüm XRP alım satım işlemlerinin bu tarihte durdurulacağını açıkladı. XRP’yi delist eden borsalar kervanına yenileri eklenecek mi bilinmez ancak Binance gibi hacim sıralamasında 1. olan borsalardan gelecek olumsuz haberlerin XRP açısından çok daha kötü olacağı düşünülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu