binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriTerraSon Dakika: Do Kwon, Cezası Ev Hapsine Çevrilerek Serbest Bırakılıyor

Son Dakika: Do Kwon, Cezası Ev Hapsine Çevrilerek Serbest Bırakılıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Karadağlı yetkililer, Terra (LUNA) kurucusu Do Kwon’un cezasının ev hapsine çevrilerek hapishaneden ayrılacağını bildirdi.

Yerel Vijesti gazetesinin haberine göre, Güney Kore vatandaşı Do Kwon’un yarın Spuz’daki cezaevinden çıkacağı, ancak Podgorica’daki Yüksek Mahkeme’nin emriyle seyahat belgelerine el konulacağı Yüksek Mahkeme’den gelen haberlerle doğrulandı.

Bu bilgiye göre mahkeme, güvenlik önlemi olarak pasaportuna el konulmasına karar verdi.

Do Kwon’un sahte bir pasaportla Podgorica’daki havaalanında tutuklandıktan sonra kişisel belgelerde sahtecilik yapmaktan mahkum edilmesinin ardından dört aylık hapis cezası yarın sona eriyor.

Bugün erken saatlerde Yüksek Mahkeme Konseyi, “kripto para kralı” Hyeong Do Kwon’un Güney Kore’ye iadesinin, Yüksek Devlet Savcılığı tarafından yasallığın korunması için sunulan taleple ilgili bir karara kadar ertelenmesine ilişkin bir karar almıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail