binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerSon Dakika: Grayscale-SEC Davasında Bugün de Karar Çıkmadı, Gözler Cuma Gününde

Son Dakika: Grayscale-SEC Davasında Bugün de Karar Çıkmadı, Gözler Cuma Gününde

Grayscale ile SEC arasındaki davada bugün veya Cuma günü kararın büyük bir ihtimal ile açıklanması bekleniyordu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Geçtiğimiz hafta Cuma günü açıklanması beklenen Grayscale ile SEC arasındaki davanın kararı o gün açıklanmamıştı ve gözler bu hafta Salı ve Cuma gününe çevrilmişti.

Grayscale Baş Hukuk Sorumlusu’nun yaptığı açıklamaya göre davada bugün de karar çıkmadı.

Blockworks tarafından iddia edilen bilgilerde, mahkemenin muhtemelen SEC’in Grayscale’in spot Bitcoin ETF dönüşüm başvurusunu yeniden incelemesini ve 240 güne kadar sürecek şekilde yeniden başvuru yapmasını gerektireceği iddia edilmişti.

İlgili Haber  Gizemli Cüzdan, Geçen Haftaki Ani Düşüşten Sonra Borsalara 67 Milyon Dolar Gönderdi ve Altcoin Satın Aldı

Grayscale, Bitcoin tröstü (GBTC) ürününün bir spot ETF’e çevrilmesinin SEC tarafından reddedilmesinin ardından 2022 yılının Haziran ayında kuruma dava açmıştı.

GBTC fiyatı, son verilere göre net varlık değerine göre %26.82 indirimli işlem görüyor. Bu değer 2022 yılının Aralık ayında %48’i aşarak en düşük seviyesine gerilemişti. Grayscale davasında olumlu bir gelişme yaşanması durumunda bu indirimin azalacağı düşünülüyor.

Grayscale’in de üyesi olduğu Digital Currency Group’un kredi kuruluşu Genesis, kısa bir süre önce iflas başvurusunda bulunmuştu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail