binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerSon Dakika: Kripto Para Gazetecisi Eleanor Terrett Açıkladı, "Kurumsal Şirketler Litecoin ETF'e...

Son Dakika: Kripto Para Gazetecisi Eleanor Terrett Açıkladı, “Kurumsal Şirketler Litecoin ETF’e İlgi Göstermeye Başladı”

Kripto para gazetecisi Eleanor Terrett, yaptığı açıklamasında kurumsal yatırımcıların Litecoin ETF'ine ilgi gösterdiğini paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para dünyasının özellikle son dönemde popüler hale gelen gazetecilerinden Eleanor Terrett, yaptığı açıklamasında kurumsal şirketlerin Litecoin ETF’e ilgi göstermeye başladığını söyledi.

Bununla birlikte bu ilginin sebebinin Litecoin’in özellik olarak Bitcoin’e benzemesi ve SEC’in bu yüzden bu ETF’leri onaylama ihtimalinin yüksek olduğu olduğu belirtiliyor. Terrett, yaptığı açıklamasında bu ETF’lerin onay olasılığının Ethereum ETF’lerinden bile daha fazla olabileceğini paylaştı.

İlgili Haber  SEC Ertelemelerine Rağmen Ethereum İçin Onay Geliyor Mu? Bloomberg Analisti ETH ETF Onayı İçin Yeni İhtimali Açıkladı!

Kısa bir süre önce CFTC, kripto para borsası Kucoin’e açtığı davada Ethereum ve Litecoin’i emtia olarak nitelendirmiş ve Litecoin ETF’ler için umut ışığı olmuştu.

Geçtiğimiz hafta Coinbase Derivatives, 1 Nisan’da (önümüzdeki Pazartesi) Dogecoin, Litecoin ve Bitcoin Cash için CFTC onaylı vadeli işlem sözleşmeleri başlatmayı planladığını duyurmuştu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail