binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerSon Dakika: Mahkeme, Genesis'in 1.3 Milyar Dolarlık GBTC Hissesini Satmasına İzin Verdi

Son Dakika: Mahkeme, Genesis’in 1.3 Milyar Dolarlık GBTC Hissesini Satmasına İzin Verdi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son dakika bilgisine göre ABD’de mahkeme, batık kripto para şirketi Genesis’in 1.3 milyar dolarlık GBTC satışı yapmasına izin verdi.

İflas etmiş bir kripto para kredi kuruluşu olan Genesis’e, değeri 1.3 milyar doların üzerinde olan yaklaşık 35 milyon Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) hissesini satmaya başlaması için iflas mahkemesi tarafından izin verildi. Bu hamle, Genesis’in kendisine dijital varlıklarını ödünç veren müşterilerine tazminat ödeme planının bir parçası.

Yargıç Sean Lane bugün yaptığı açıklamada, Genesis’in hisseleri Bitcoin ya da nakde dönüştürme talebini kabul edeceğini duyurdu.

Genesis, bu sürecin bir komisyoncunun yardımıyla kademeli olarak yürütüleceğini belirtti. Buna ek olarak Genesis, 2 Şubat tarihli bir mahkeme dosyasına göre, iki Grayscale Ethereum Tröstünde 200 milyon doların üzerinde değere sahip 11 milyondan fazla hisse satmayı planlıyor.

Genesis’in avukatı Sean O’Neal, Grayscale hisselerinin mevcut değerinin yaklaşık 1.6 milyar dolar olduğunu belirtti.

Digital Currency Group’un avukatlarından Jeffrey Saferstein, ana şirketin Grayscale hisselerinin çok hızlı bir şekilde elden çıkarılabileceği, bunun da fiyatları düşürebileceği ve Genesis alacaklıları için potansiyel geri kazanımları en aza indirebileceği yönündeki endişelerini dile getirdi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail