binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinSon Dakika: İddiaya Göre Nilam Resources, 24.500 Bitcoin (BTC) Satın Almayı Planlıyor

Son Dakika: İddiaya Göre Nilam Resources, 24.500 Bitcoin (BTC) Satın Almayı Planlıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Güney Amerikalı altın ve değerli maden üreticisi Nilam Resources, 24.800 Bitcoin (yaklaşık olarak 1.7 milyar dolar) satın almayı planladığını bildirdi.

GÜNCELLEME

Şirketin Bitcoin satın alacağına dair yayınladığı basın bildirisinin sahte olduğuna dair bazı iddialar kripto para topluluğu arasında tartışılıyor. Kripto para kullanıcıları, haberin sahte olabileceğini bilerek hareket etmeli.

Nilam’ın BTC satın alacağını önceden bildirmesinin mantıklı olmaması, buna ek olarak toplam piyasa değeri 4 milyon dolar olan Nilam’ın 1.7 milyar dolarlık BTC satın olacak olması iddiaların sahte olabileceği ihtimalini güçlendiriyor. Kripto para topluluğu, bunun Nilam hisselerini yükseltmek için ortaya atılan bir dolandırıcılık olma olasılığını değerlendiriyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail