Kripto HaberleriHaberlerSon Dakika: Shiba Inu'da (SHIB) Beklenen An Geldi! Shibarium Duyurusu Yapıldı!

Son Dakika: Shiba Inu’da (SHIB) Beklenen An Geldi! Shibarium Duyurusu Yapıldı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dogecoin’in ardından dünyanın en büyük ikinci meme tokeni olan Shiba Inu (SHIB) ana geliştiricisi Shytoshi Kusama, yatırımcılar tarafından merakla beklenen Shibarium duyurusunu yaptı.

Geliştirici, Shibarium için giriş formunun hayata geçtiğini bildirdi:

“Shibarium’daki hayatımızın geri kalanının ilk günü için. Giriş formu yayında.”

SHIB fiyatı gelişmeye ani tepki verdi:

SHIB duyurusunun ardından fiyatta yaşanan yükselişi gösteren 24 saatlik grafik.
İlgili Haber
Binance CEO'su CZ'den Bitcoin (BTC) Açıklaması!

SHIB resmi web sitesinde bir blog yazısı olarak duyurulan gelişmede şu ayrıntılar yer aldı:

“Shiba Inu, kendileriyle çalışmak isteyen herkesi karşılamak için yeni bir web sitesi ve alım sistemi başlattı. Bu hamle, projenin işbirliği yapmak, bağışta bulunmak, tanıtım yapmak veya proje hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen kişilerden çok sayıda mesaj almasının ardından geldi.

SHIB, ilgili tarafların Shibarium ile tam olarak ne yapmak istediklerini tartışmalarına, talep etmelerine, bilgilendirmelerine ve ekibe bildirmelerine olanak tanıyan bir giriş sistemi oluşturdu.

Geliştiricilere göre, bu yeni alım sistemi en iyi projeleri bulmalarını ve onları yardım edebilecek veya destek olabilecek diğer kişilerle bir araya getirmelerini sağlayacak. SHIBARMY ile buluşmalarını ve bu süreçte organize olmalarını sağlayacak. Shibarium’un profesyonel şirketlerle erişimini artırmalarına ve geçmişte bağlantı kurdukları işletmelerle ilişkilerini sıfırlamalarına olanak tanıyacak.

Giriş sistemi herkese açık ve herkes giriş formunu doldurmadan da Shibarium üzerinde geliştirme yapabilir.”

Shiba Inu kripto para ekibi ayrıca Shibarium’un belgelerini yayınlamaya, Wiki’yi güncellemeye ve beta sürümünü mümkün olan en kısa sürede yayınlamaya hazırlandığını bildirdi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları