coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerSon Dakika: Standard Chartered'tan Ezber Bozan Bitcoin ve Ethereum Adımı Geldi! Spot...

Son Dakika: Standard Chartered’tan Ezber Bozan Bitcoin ve Ethereum Adımı Geldi! Spot Ticaret Masası Başlatıyorlar

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son dakika bilgisine göre, Bloomberg, Standard Chartered’ın Bitcoin ve Ethereum İçin spot kripto alım satım masası başlattığını bildirdi.

Konuya yakın kaynaklara göre Standard Chartered, Bitcoin ve Ethereum için bir spot ticaret masası kuruyor.

Faaliyete geçmenin eşiğinde olan yeni kripto masası, bankanın döviz (FX) alım satım birimine entegre edilecek. Gizli bilgileri paylaşırken isimlerinin açıklanmasını istemeyen kaynaklar, masanın Londra’dan işletileceğini açıkladı.

Tarihsel olarak, Goldman Sachs gibi bankalar kripto para gibi varlıkların ticaretinde yer almışlardı. Ancak, katı düzenlemeler bu bankaların dayanak varlıklarla doğrudan işlem yapmalarını engelledi. Basel Bankacılık Denetleme Komitesi, bankaların, kar elde etmede zorluk yaratan herhangi bir hedge edilmemiş kripto maruziyetine %1.250’lik bir risk ağırlığı uygulaması gerektiğini öne sürdü.

Standard Chartered yaptığı resmi açıklamada, “Kurumsal müşterilerimizden gelen Bitcoin ve Ethereum ticareti yapma talebini desteklemek için düzenleyicilerimizle yakın bir şekilde çalışıyoruz ve erişim ve gözetimden tokenizasyon ve birlikte çalışabilirliğe kadar daha geniş dijital varlık ekosistemindeki müşterileri destekleme stratejimiz doğrultusunda hareket ediyoruz” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları