BitcoinHaberler

Son Dakika! Tesla Bilançosu Geldi! Bitcoin Sattılar Mı?

Tesla bilançosu geldi.

Tesla’nın Bitcoinlerini satıp satmadığı merak konusuydu. Tesla’nın ikinci çeyrek bilançosu yayınlandı. Buna göre Tesla Bitcoinlerini satmadı. Dijital varlıklar bölümünde herhangi bir değişiklik olmadığı görüldü.

Bu haber yatırımcıları pek şaşırtmadı. Tesla CEO’su Elon Musk geçtiğimiz günlerde katıldığı “The B word” konferansında Tesla’nın Bitcoinlerini satmadığını söylemişti. O tarihte fiyatlanan bu haberin şu anda Bitcoin fiyatına pozitif bir katkı sunmadığını gözlemliyoruz.

Piyasa daha çok Amazon haberi ve ardından gelen yalanlama ile meşgul.

İlgili Haber
Amazon Söylentileri Yalanladı, Bitcoin 38.000$'a Geriledi!

Bilançoda Bitcoin ile ilgili 23 milyon dolarlık değer düşüklüğü olduğu vurgulandı. Tesla’nın geliri ise dudak uçuklattı. Şirket bir yıl öncesine göre gelirinin 10 kat arttığını belirterek 1 milyar dolardan fazla net gelir bildirdi.

Amazon haberlerinin etkisiyle Tesla Bilançosunun gölgede kaldığını gözlemliyoruz. Bitcoin şu sıralar 38.000$’dan işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu