Haberler

Amazon Söylentileri Yalanladı, Bitcoin 38.000$’a Geriledi!

Amazon haberi sonrası bu seviyelere dikkat!

City A.M gazetesinin Amazon’un içerisinden kaynaklara dayandırdığı haberi Amazon tarafından yalanlandı. Buna göre Amazon 2021 yılı içerisinde Bitcoin ile ödeme kabul etmeyecek ve 2022 yılında kendi kripto parasını çıkarmayacak.

Haberde kaynaklardan edinilen bilgiler şu ifadeler ile aktarılmıştı:

“Amazon’un kripto projesi sadece gelecekte kripto para birimi ödeme çözümleri kurma isteği ile sınırlı değil. Bu, Amazon’un nasıl çalışacağına dair gelecekteki mekanizmanın eksiksiz, iyi tartışılmış, ayrılmaz bir parçası. Proje Bitcoin ile başlıyor, Ethereum, Cardano ve Bitcoin Cash’in de aralarında bulunduğu popüler sekiz kripto para birimi ile devam ediyor. Direktif en tepeden, Jeff Bezos’tan geldi.”

City A.M’nin bu haberinin Amazon tarafından yalanlanmasının ardından Bitcoin yeniden 38.000$ seviyelerine geriledi. Bu gerilemede haberin yalanlanmasının etkisi olsa da Bitcoin’in önemli bir direnç noktasından ret yediğini gözlemliyoruz. Bu seviyenin önemli olduğunu yeni girişler için riskli bir bölge olduğunu önceki haberimizde aktarmıştık, destek seviyesi olarak 36.000$ ve 34500$ seviyeleri takip edilebilir.

İlgili Haber  Bu Seviyeden Bitcoin Alınır Mı? İşte Grayscale'in Topladığı 6 Altcoin
Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu