binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSon Düşüş Alım Fırsatı Mı? Başarılı Analist Bu Altcoin İçin "Evet" Dedi!

Son Düşüş Alım Fırsatı Mı? Başarılı Analist Bu Altcoin İçin “Evet” Dedi!

Tecrübeli analist Chainlink'te MVRV oranının satın alma fırsatı sinyali veriyor olabileceğini söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin (BTC) ve altcoinlerde haftasonundan bu yana önemli düşüşler yaşanırken, bu düşüşler bazı altcoinler için alım fırsatı sunuyor.

Alım fırsatlarından biri de Chainlink (LINK) için gelmiş olabilir. Bu noktada tecrübeli analist Ali Martinez LINK için MVRV oranının satın alma fırsatı sinyali veriyor olabileceğini söyledi.

Tarihsel verilere göre 30 günlük MVRV oranının -%12,24’ün altına düşmesinden sonra LINK’te ortalama %50 yükseliş yaşandığına dikkat çeken analist, MVRV oranının halihazırda -%17,54’te olduğuna dikkat çekti.

Analiste göre bu MVRV oranı LINK’te düşüşü satın almak için bir fırsat sunuyor olabilir.

“Ağustos 2022’den bu yana Chainlink MVRV 30 Günlük Oranı -%12,24’ün altına düştüğünde, bu ortalama %50 getiri elde eden önemli bir satın alma fırsatının sinyalini veriyor!

Şu anda LINK 30 Günlük MVRV Oranı -%17,54 seviyesinde bulunuyor. Bu LINK’te düşüşünü satın almak için başka bir şans olabilir!”

LINK yazım esnasında 13 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail