AltcoinBorsa

Son Günlerin Gözde İki Altcoini Coinbase Üzerinde Listelendi: Ralli Başladı!

Son günlerin hakkında en fazla konuşulan altcoinlerinden ikisi Coinbase'de listelenince fiyatları yükselişe geçti.

Son günlerin gözde altcoin türü olan “Move to Earn (Hareket Ederek Kazan) projeleri için Coinbase tarafından sevindirici bir gelişme geldi.

Daha önce Binance, FTX, Bybit gibi büyük kripto para borsalarında da listelenen STEPN (GMT) tokeninin Coinbase tarafından listeleneceği öğrenildi.

Buna ek olarak yine STEPN ekosistemi içerisinde yer alan ve bu altcoinin Metaverse dalı olarak nitelendirilen Green Satoshi Token (GST) de Coinbase tarafından listelenecek. Bununla birlikte GST’nin listelenmesinin kripto para borsasının deneysel kısmında yer alacağı öğrenildi.

İki Altcoin de Coinbase Haberiyle Birlikte Yükselişe Geçti

İki kripto para da Coinbase’den gelen haberler ile birlikte yükselişe geçti. ABD’nin en büyük kripto para borsası olan Coinbase üzerinde listelenen kripto paralar genellikle ilk etapta büyük ralliler yaşıyor.

Duyurudan dakikalar sonra grafiğinde sert bir yükseliş yaşayan GMT bu yazının yazıldığı anlarda son 24 saatteki %6’lık yükselişi ile beraber 3.53 dolardan işlem görüyor.

GMT altcoinin Coinbase haberinden sonra gösterdiği ani yükseliş.

Daha küçük bir piyasa değerine sahip olan GST tarafında ise son 24 saatte %14 yükseliş gözüküyor ve altcoin bu yazının yazıldığı anlarda 6.17 dolardan işlem görüyor.

GST tokeninin henüz Bybit dışında herhangi bir büyük kripto para borsasında listelenmesi bulunmuyor.

STEPN ekosistemine ait GST kripto parasının yükselişini gösteren günlük grafik.

STEPN platformunda, hareket ederek coin kazanılabilmesi için platformun sunduğu NFT’lerin satın alınması ve cihazlarda GPS özelliğinin açık olması gerekiyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu