Kripto HaberleriAltcoinSon Haftaların En Göze Çarpan Kripto Parası: Binance Coin (BNB)

Son Haftaların En Göze Çarpan Kripto Parası: Binance Coin (BNB)

Takip et

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance’nin kripto parası Binance Coin (BNB), Aralık ayından beri istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Aralık ayında BNB’ye yatırım yapanlar şu anda yüzde 750’lik bir kar etmiş durumdalar. Zira Aralık ayında 4 dolar seviyelerinde işlem gören BNB an itibarı ile 35 dolardan işlem görüyor.

Kripto para piyasası her ne kadar 2019 senesinde yukarı yönlü bir senaryo çizse de BNB’nin bu kadar yükselmesi yatırımcıları tedirgin ediyor. Bir grup yatırımcı bu yükselişten sonra ciddi bir dibe vuruş beklerken, bir kısım ise fiyatın daha da yukarılara tırmanacağını öngörüyor.

Analistlerin yorumlarına baktığımızda ise yatırımcılar gibi kafaların karışık olduğu dikkatlerden kaçmıyor. Ünlü bir kripto para analisti olan Josh Rager fiyatın yakın zamanda biraz daha yükseleceğini düşünse de ilerleyen zamanlarda ciddi bir düşüşün gerçekleşeceğini öngörüyor.

Bazı analistler ise Josh Rager’in aksine BNB’nin yakın gelecekte en büyük 3 kripto para arasına girmesini beklediğini ifade ediyor. Yakın zamanda Binance borsasının saldırıya uğramasından sonra bile olumsuz etkilenmeyen BNB ciddi bir duruş sergiliyor.

Öte yandan analistlere göre diğer kripto para borsaları arasında öne çıkan Binance’nin yakın zamanda daha fazla büyüyeceği ve buna bağlı olarak BNB fiyatında da artışlar olacağı öngörülüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları