binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerSon Saatlerde Gizemli Bir Kripto Para Cüzdanı 154.4 Milyon Dolarlık Altcoin Satın...

Son Saatlerde Gizemli Bir Kripto Para Cüzdanı 154.4 Milyon Dolarlık Altcoin Satın Aldı: Yoksa Justin Sun Mı?

Oldukça yüklü miktarda altcoin alımı yapan balina kripto para cüzdanının TRON kurucusu Justin Sun olduğu düşünülüyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Geçtiğimiz 32 saat içinde, anonim bir kripto para cüzdanı Binance ve merkeziyetsiz borsalardan 154.4 milyon dolara eşdeğer 54.721 Ethereum (ETH) satın aldı. Cüzdan sahibinin kimliği bilinmiyor, ancak TRON kurucusu Justin Sun olabileceği yönünde spekülasyonlar yaygın.

“TWGHNc” olarak bilinen cüzdan, sadece 30 dakika içinde Binance’e 50 milyon USDT yatırdı. İlginç bir şekilde, aynı cüzdan dün HTX’ten 500 milyon USDT gibi şaşırtıcı bir para çekmişti. Bu işlemlerin büyüklüğü, bazılarının yalnızca Justin Sun gibi birinin HTX’ten bu kadar büyük para çekme işlemlerini gerçekleştirebileceğine inanmasına neden oldu.

Spekülasyonlara katkıda bulunacak şekilde, “TWGHNc” cüzdanının işlemlerinin başka bir cüzdan olan “0x7a95” ile oldukça tutarlı olduğu görülüyor. 7 Şubat’ta TWGHNc HTX’e 5.41 milyon USDT yatırdı ve ertesi gün 0x7a95 HTX’ten 1.100 ETH çekti. Benzer şekilde, 1 Şubat’ta TWGHNc Binance’e 50 milyon USDT yatırdı ve 12 Şubat’ta 0x7a95 Binance’ten 9.959 ETH çekti.

İlgili Haber  Analist: "Herkes Bitcoin'i Konuşurken Asıl Hikayeyi Ethereum Yazacak! İşte Nedeni!"

18 Şubat’ta TWGHNc, Binance’e 200 milyon USDT yatırmıştı. Aynı gün 0x7a95, Binance’ten 29.875 ETH (84.3 milyon USD) ve 100 milyon USDT çekti. Bu işlemlerin zamanlaması ve miktarları göz ardı edilemeyecek kadar manidar görünüyor.

Kanıtlar ikna edici olsa da, bu bağlantıların zincir üzerindeki verilere dayandığını ve spekülatif olmaya devam ettiğini belirtmek önemli. Bugün büyük ETH alımını gerçekleştiren cüzdan Justin Sun ile ilişkili olabilir, ancak teyit edilene kadar bu sadece bir tahmin olarak kalacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail