binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizAnalist: "Herkes Bitcoin'i Konuşurken Asıl Hikayeyi Ethereum Yazacak! İşte Nedeni!"

Analist: “Herkes Bitcoin’i Konuşurken Asıl Hikayeyi Ethereum Yazacak! İşte Nedeni!”

Amberdata türevler müdürü Greg Magadini, Coindesk'e Ethereum'un son yedi günde Bitcoin'i gölgede bıraktığını söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin ve altcoinler yükselişlerine devam ederken en büyük altcoin Ethereum BTC’yi geride bıraktı.

Bu noktada Ethereum ve altcoinler Bitcoin ile birlikte yükselişe geçerken, ETH haftalık bazda %16’lik artışla %8,4 değerlenen BTC’yi geride bıraktı.

Ethereum’un bu yükselişini değerlendiren Amberdata türevler müdürü Greg Magadini, Coindesk’e Ethereum’un son yedi günde Bitcoin’i gölgede bıraktığını söyledi.

ETH’nin geçtiğimiz hafta gösterdiği yükseliş trendinin devam edebileceğini belirten Magadini, ETH’nin temellerinin Bitcoin’den daha olumlu göründüğünü savundu.

Piyasanın gündeminde halihazırda BTC halvinginin olduğunu ancak ETH’nin arzının azalmasının halvingten daha önemli olduğunu belirten analist, Ethereum’un Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğini ifade etti:

“Herkes Nisan ayında Bitcoin yarılanmasından bahsediyor, ancak bu, ETH arzında Eylül 2022’den bu yana meydana gelen aktif ‘AZALMA’ ile karşılaştırıldığında hiçbir şey değil.

Burada bir sonraki oyunun adı ETH!

Düşük ETH/BTC oranı ve ETH’nin azalan arzı birlikte değerlendirildiğinde ETH’nin tablosu BTC’den bile daha iyi.

ETH’deki bu arz azalmasına, STAKE edilmiş ETH’leri ekleyip, üstüne bir de dolaşımdaki ETH’lerin aktif olarak soğuk cüzdanlara aktarılmasını sağlayacak spot bir ETH ETF’ini koyduğunuzda ETH’nin hikayesi olabildiğince yükselişe geçiyor, ETH için yükselişe geçiyor.”

Bilindiği üzere Franklin Templeton, BlackRock, Fidelity, Ark ve 21Shares, Grayscale, VanEck, Invesco ve Galaxy ve Hashdex SEC’e spot Etheruem ETF başvurusunda bulundu.

Bu noktada analistler ve piyasa SEC’in Mayıs ayında yada en geç bu yılın sonlarında spot bir ETH ETF’ine yeşil ışık yakmasını bekliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail