coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSon Zamanların Popüler Altcoini PEPE'de Son Durum Ne? Tekrar Yükseliş Gelir Mi?

Son Zamanların Popüler Altcoini PEPE’de Son Durum Ne? Tekrar Yükseliş Gelir Mi?

Son haftaların gündemde olan kripto para birimi PEPE, hafta sonuna doğru yeniden toparlanma hareketi gösterdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son haftaların gündemden düşmeyen kripto para birimi PEPE, Pazartesi günü %30 değer kaybetmesine karşın haftasonuna doğru yeniden yükselişe geçti.

Şaka temalı coin zirve seviyelerdeyken 2 milyar $ piyasa değerine ulaşsa da günümüzde bu rakam 700 milyon dolara kadar geriledi.

Bu yazımızda sizlerle birlikte PEPE’nin güncel teknik görünümünü ve ilk on-chain verileri inceleyeceğiz.

Borsalara Giriş Artıyor

Şaka temalı kripto para biriminin son 3 günde toparlanması yatırımcılarını umutlandırıyor. Ancak zincir üstü metrikler ileride yeni bir satış baskısının başlayabileceğini işaret etti.

On-chain takip platformu Glassnode’un verilerine göre 5 Mayıs’tan günümüze kadar borsalara PEPE girişi devam ediyor.

Kripto analistlerinin büyük kısmı borsaya artan girişlerin satış amaçlı olduğu yorumunu yapar. Ancak borsalardaki token arzı azalıyorsa bu durum orta vadeli yatırımcıların soğuk cüzdanlara geçtiğimi gösterir.

Grafikteki bir başka metrik olan MVRV oranı ise %19 ile hala pozitif seyrediyor. MVRV verisi, yatırımcıların gerçekleşmemiş kâr oranını piyasa üzerinden ölçmektedir.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Cryptoquant analistleri de PEPE’nin piyasaya bağlı olarak bir yükseliş rallisi yaşamasının mümkün olduğunu ancak yaşanan rallinin eskisi kadar güçlü olmasının çok zor olduğunu ifade etmişti.

PEPE Fiyatı

Şaka temalı kripto para biriminin büyük borsalarda listelendiği günden bu yana 2 hafta geçti. Böylelikle teknik analiz için öngörülebilir destek/direnç noktaları yavaş yavaş oluşmaya başladı.

Verilere göre .20800$ direncinden ret yiyen PEPE, hafta içinde .19120$’dan destek alarak yeniden toparlandı. Direnç seviyesi aşıldığı takdirde bir sonraki hedef .23700$ olabilir.

$PEPE an itibariyle .19250$ civarında işlem görüyor.

 

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail