Kripto HaberleriHaberlerSoros Bitcoin Pazarına Giriyor

Soros Bitcoin Pazarına Giriyor

Takip et

Dünyanın en büyük yatırım ve fon şirketlerinden birisi olan Soros, Bitcoin pazarına aktif bir şekilde giriş yapmayı hedefliyor. Dünya genelinde artık kripto paralar önü alınamaz bir şekilde yaygın hale gelmeye devam ediyor. Bitcoin, özellikle bu pazarın dünya genelinde yaygın hale gelmesinde ki en önemli seçeneklerden de birisi diyebiliriz sanırım.

Soros Fon Yönetimi, dünya genelinde yatırım piyasalarında ciddi anlamda söz sahibi şirketlerden birisi. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı George Soros, Bitcoin işlemlerinin kısa süre içerisinde resmen şirket genelinde başlayacağını doğruladı.

26 Milyar Dolarlık Aile Varlığını Bitcoin’e Sokmayı Hedefliyor

George Soros ve ailesi dünyanın en zengin ailelerinden birisi. Şirket genelinde ise 26 Milyar Dolar gibi çok ciddi bir bekleyen hazine olduğunu net şekilde söyleyebiliriz. Soros, bundan önceki dönemde dijital para sistemlerinin istikrarlı olamayacağını söylemişti.

Ancak şimdilerde şirketlerini de dijital para birimlerine açma eğilimi içerisinde olduklarını net şekilde söyleyelim. Soros Fon Yönetimi, yakın bir zaman dilimi içerisinde öz sermayesini de Bitcoin alanına doğru kaydıracak. Soros Bitcoin adı altında yeni bir alt yapılanma kurulması da gündemde.

Soros Bitcoin yatırımlarının sonucuna göre yakın bir zaman dilimi içerisinde piyasada yeni bir borsa adımı atılacak. Şirket, ufak çaplı yatırımlardan geri dönüş almasına müteakip çok daha ileri seviye yatırımlar yapacak. Cüzdan uygulamaları konusunda da bir bilişim ekibi kurularak ileriye yönelik hareket edilecek.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde yaptığımız haberde Rockefeller ailesinin de kripto para yatırımına girdiğini belirtmiştik.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları