Haberler

Rockefeller Ailesiden Kripto Para Hamlesi

Nexo

Dünyanın en zengin ailelerinden Rockefeller ailesinin sermaye kolu olan Venrock şirketi, kripto para ve Blockchain teknolojilerni desteklemek için kripto para yatırım grubu olan Coinfund ile ortaklık imzaladı.

Yaklaşık yarım asırlık Venrock şirketi, özellikle dünyada teknoloji odaklı yatırımlara odaklanıyor. Şirketin bu zamana kadar ortaklık kurduğu şirketler arasında Apple, Intel gibi bir çok teknoloji devi var.

Venrock Şirketi’nden David Pakman, şu ifadeleri kullandı: “Piyasada çok fazla kripto para serbest fonu var. Biz şu anda bu piyasayı risk sermayesi olarak değerlendiriyoruz. Kripto tabanlı projelere yardım fonu Coinfund ile ortaklık kurma yoluna gittik.”

Ayrıca Pakman, şirketin kripto paralar üzerine yatırımların ardının geleceğini ve bu teknolojiyi çok önemli bulduklarını da ifade etti.

Ünlü milyarder George Soros da önceki açıklamalarında “Bitcoin bir balon” ifadesini kullanmış olsa da geçtiğimiz günlerde kripto para ticaretine başladığını belirtmiştik.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı