Kripto HaberleriHaberlerRockefeller Ailesiden Kripto Para Hamlesi

Rockefeller Ailesiden Kripto Para Hamlesi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en zengin ailelerinden Rockefeller ailesinin sermaye kolu olan Venrock şirketi, kripto para ve Blockchain teknolojilerni desteklemek için kripto para yatırım grubu olan Coinfund ile ortaklık imzaladı.

Yaklaşık yarım asırlık Venrock şirketi, özellikle dünyada teknoloji odaklı yatırımlara odaklanıyor. Şirketin bu zamana kadar ortaklık kurduğu şirketler arasında Apple, Intel gibi bir çok teknoloji devi var.

Venrock Şirketi’nden David Pakman, şu ifadeleri kullandı: “Piyasada çok fazla kripto para serbest fonu var. Biz şu anda bu piyasayı risk sermayesi olarak değerlendiriyoruz. Kripto tabanlı projelere yardım fonu Coinfund ile ortaklık kurma yoluna gittik.”

Ayrıca Pakman, şirketin kripto paralar üzerine yatırımların ardının geleceğini ve bu teknolojiyi çok önemli bulduklarını da ifade etti.

Ünlü milyarder George Soros da önceki açıklamalarında “Bitcoin bir balon” ifadesini kullanmış olsa da geçtiğimiz günlerde kripto para ticaretine başladığını belirtmiştik.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları