coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerSosyal Medya Devi Uygulama İçi Ödemelerde Kripto Para Kullanılacağını Duyurdu!

Sosyal Medya Devi Uygulama İçi Ödemelerde Kripto Para Kullanılacağını Duyurdu!

Telegram, kullanıcıların artık mesajlaşma uygulaması içinde kripto para ödemelerini kabul edebileceğini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Telegram, hizmet sağlayıcı Wallet sayesinde kullanıcıların artık mesajlaşma uygulaması içinde kripto para ödemelerini kabul edebileceğini açıkladı.

Telegram Wallet, Uygulama İçi Ödemelerde BTC, USDT Ve TON İle Ödemeleri Hizmete Sundu

The Open Network (TON) blok zinciri üzerine inşa edilen Wallet, başlangıçta sohbetlerdeki kullanıcılar arasında kripto transferlerini mümkün kıldı. Şimdi ise, satıcıların ödemeleri kabul etmek için kripto para birimini botlarına entegre etmelerine olanak tanıyor.

WalletPay, mal ve hizmetlerin ödenmesi için tether (USDT) ve toncoin’i (TON) destekliyor. Bu yeni özellik ödeme sürecini kolaylaştırıyor ve hem tüccarlar hem de kullanıcılar için kolaylığı artırıyor.

Telegram’ın kripto para birimi yolculuğu, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile olan yasal anlaşmazlıklar nedeniyle 2020’de terk edilen TON blok zinciri projesinin geliştirilmesiyle başladı. Ancak, topluluk üyeleri TON Vakfı altında TON’u canlı tuttu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail