AltcoinBitcoinHaberler

Söylentiler: “Jeff Bezos’tan Talimat Geldi! Amazon Bitcoin ve Bu 8 Altcoin İle Ödeme Kabul Edecek”

Amazon'a yönelik söylentiler hız kazandı.

Bir süredir e-ticaret devi Amazon’un Bitcoin ve diğer kripto para birimleri ile ödeme kabul edeceği söylentileri konuşuluyordu.

Amazon’un Dijital Para Birimi ve Blockchain Ürün Lideri aradığını belirten bir iş ilanı yayınladığını daha önce aktarmıştık. İlanda blok zinciri, merkez bankası dijital para birimleri ve kripto para biriminde uzmanlığından yararlanabilecekleri, dijital ödemeler ile finansal sistemde yenilik yapma kapasitesine sahip birini aradıklarını belirttiler.

CITY A.M. adlı haber sitesi şirket içinden birisi ile iletişime geçtiğini ve Amazon’un yıl sonuna kadar Bitcoin ve diğer kripto para birimleri ile ödeme kabul etmeye başlamak istedikleri söylentisini doğruladığını aktardı.

“Amazon’un kripto projesi sadece gelecekte kripto para birimi ödeme çözümleri kurma isteği ile sınırlı değil. Bu, Amazon’un nasıl çalışacağına dair gelecekteki mekanizmanın eksiksiz, iyi tartışılmış, ayrılmaz bir parçası. Proje Bitcoin ile başlıyor, Ethereum, Cardano ve Bitcoin Cash’in de aralarında bulunduğu popüler sekiz kripto para birimi ile devam ediyor. Direktif en tepeden, Jeff Bezos’tan geldi.”

Haberde ismi ve pozisyonu paylaşılmayan kaynak ayrıca Amazon’un 2019 yılından bu yana kripto para ile ödeme projesi üzerinde çalıştığını, ödeme seçeneği olarak kripto para birimini kullanmaya başladıktan bir yıldan sonra, kendi kripto parasını çıkarmaya yönelmesinin mümkün olduğunu da belirtiyor.

Tüm bu söylentiler konuşulurken şirketin kripto ödeme projesi ile ilgili Amazon’dan ya da yetkili bir kişiden resmi bir açıklama gelmedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Böyle bir şey olsa fiyat 70k


Başa dön tuşu