blank
BitcoinKripto Para

Starbucks: Şimdilik Bitcoin İle Karamelli Milkshake Alamayacaksınız

Starbucks sözcülerinden bir tanesinin yaptığı açıklamada kripto paralar ile ilgilenmeye başlamalarına rağmen yakın gelecekte hiçbir müşterinin kripto para ve Bitcoin ile ödeme yapmayı tercih edemeyecek olduğu ve asla ”Karamalli Milkshake ödemesini BTC ile yapmak istiyorum” diyemeyecek olduğunu açıkladı.

Bu konuda şirketten yapılan son açıklamada sözcü, konu üzerinde çalıştıklarını ve kripto paralar ile ve farklı yöntemler ile ödemeler yapılmasına öncelik verebilecek olduklarını ifade ederken, yaptıkları kripto para açıklamalarının ise ”hemen kripto paralar ile ödeme kabul edilecek” anlamına gelmediğini açıkladı.

Kripto paralar ile ilgili müşterilerin görüşü alınacak

Starbucks sözcüsü, kripto paralar ile kahve alımı veya farklı bir ürün almak için müşterilerin isteklerinin dikkate alınacak olduğunu ve bunun şube müdürleri tarafından genel merkeze iletilecek bu talebin ne kadar fazla olabilecek olduğunun belirlenecek olduğunu açıkladı.

Starbucks sözcüsünün açıklamaları kısa süre içerisinde basında ilgi görmeye başlarken, şirketin bu konuda adım atmasının dahi olumlu sonuçlar doğurabilecek olduğu ve bu olumlu sonuçların Bitcoin kullanımını da daha fazla arttırabilecek olduğu ifade edildi.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu