binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinStarbucks: Şimdilik Bitcoin İle Karamelli Milkshake Alamayacaksınız

Starbucks: Şimdilik Bitcoin İle Karamelli Milkshake Alamayacaksınız

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Starbucks sözcülerinden bir tanesinin yaptığı açıklamada kripto paralar ile ilgilenmeye başlamalarına rağmen yakın gelecekte hiçbir müşterinin kripto para ve Bitcoin ile ödeme yapmayı tercih edemeyecek olduğu ve asla ”Karamalli Milkshake ödemesini BTC ile yapmak istiyorum” diyemeyecek olduğunu açıkladı.

Bu konuda şirketten yapılan son açıklamada sözcü, konu üzerinde çalıştıklarını ve kripto paralar ile ve farklı yöntemler ile ödemeler yapılmasına öncelik verebilecek olduklarını ifade ederken, yaptıkları kripto para açıklamalarının ise ”hemen kripto paralar ile ödeme kabul edilecek” anlamına gelmediğini açıkladı.

Kripto paralar ile ilgili müşterilerin görüşü alınacak

Starbucks sözcüsü, kripto paralar ile kahve alımı veya farklı bir ürün almak için müşterilerin isteklerinin dikkate alınacak olduğunu ve bunun şube müdürleri tarafından genel merkeze iletilecek bu talebin ne kadar fazla olabilecek olduğunun belirlenecek olduğunu açıkladı.

Starbucks sözcüsünün açıklamaları kısa süre içerisinde basında ilgi görmeye başlarken, şirketin bu konuda adım atmasının dahi olumlu sonuçlar doğurabilecek olduğu ve bu olumlu sonuçların Bitcoin kullanımını da daha fazla arttırabilecek olduğu ifade edildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail