Kripto HaberleriHaberlerŞubat, Kripto Paralar İçin Soğuk Geçebilir

Şubat, Kripto Paralar İçin Soğuk Geçebilir

Takip et

Şubat ayında kripto paralar için hareketli bir ay olabileceği kesin. Yatırımcıları gelecek ay bekleyen birçok konu var hepsi çok önemli konular. Bitcoin ETF’si hakkında SEC’in verecek olduğu karar, Hindistan’da kripto paralar ile ilgili görülecek davalar, Avrupa’nın SEC tarafından alınacak kararlara göre hareket edecek olması ve daha birçok karar kripto paralar için gelecek ayın önemli bir ay olmasında rol oynayabilecek. Bitcoin, gelecek ay yaşanacak olan bu gelişmelerden büyük oranda etkilenebilecek olduğundan yatırımcıları gelecek ay bekleyen birçok tartışmada aynı anda yaşanacak Bitcoin’e sahip olanlar gelecek ay panik satışlar yapmak veya yapmamak arasında kararsız kalacaklar.

Bitcoin fiyatı yükselebilir

Bitcoin fiyatının gelecek ay alınacak kararlar nedeniyle yükselmesi ve düşmesi mümkün. Ani yükselişler ve ani düşüşlerin yaşanması çok fazla mümkün olabileceğinden yatırımcıların kısa sürecek 28 gün süresini uzun sürmekten farksız olarak yaşamaları da mümkün olabilir. Kripto para yatırımcıları gelecek ay iyi karar vermek zorunda kalacaklar ve 28 gün boyunca kripto para sektöründe yaşanacaklar yatırımcılar açısından endişe verici gelişmelere gebe olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları