Kripto HaberleriAltcoinSürpriz Altcoinin Resmi Web Sitesinden Google Cloud ile İşbirliği Duyurusu Yapıldı!

Sürpriz Altcoinin Resmi Web Sitesinden Google Cloud ile İşbirliği Duyurusu Yapıldı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Casper Labs (CSPR) altcoini resmi Twitter hesabı tarafından paylaşılan gelişmeye göre Google Cloud ile bir işbirliği duyurusunda bulundu.

Casper (CSPR) Altcoin Geliştiricileri Google Cloud Duyurusu Yaptı

Geliştiriciler tarafından paylaşılan bilgilere göre Casper, ortaklığın altyapısının ve kurumsal uygulamalarının bir kısmını Google Cloud’a taşımayı da içerdiği belirtildi.

Geliştiriciler ayrıca Casper Association hibe alıcılarına Casper Protokolü üzerinde blok zinciri projeleri ve çözümleri oluşturmalarına ve ölçeklendirmelerine yardımcı olmak için Google Cloud teknolojisine erişim de sağlanacağını ifade etti.

Kripto para şirketi Casper Labs CEO’su ve kurucu ortağı Mrinal Manohar, “Google Cloud ile ilişkimizi genişletmek ve Casper node’larının üzerinde çalıştığı altyapıyı daha da merkezsizleştirmek, geliştiricilere daha da fazla esneklik sağlıyor” dedi ve ekledi:

“Bu, her gün Google Cloud üzerinde geliştirme yapan çok sayıda geliştiricinin Casper’a erişimini açmak ve genişletmek için büyük bir dönüm noktasıdır.

İşletmeler ve ülkeler arasında blok zincirinin benimsenmesi artmaya devam ettikçe, bu gibi işbirlikleri, geliştiricilerin blok zinciri teknolojisiyle anlamlı iş sonuçları elde etmelerine olanak tanıyan gerçekten kurumsal kullanıma hazır hizmetler ve araçlar sunmak için hayati önem taşıyacaktır.”

Casper Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Ralf Kubli, “Google Cloud ile işbirliğimiz, geliştiricilerin ve müşterilerin her gün binlerce işletmeye olanak sağlayan kanıtlanmış bir bulut sağlayıcısı üzerine geliştirme yapmasına olanak tanıyacak” dedi.

Google Cloud Web3 Mühendislik Direktörü James Tromans ise şunları söyledi:

“Casper Labs ile yaptığımız çalışmalar sayesinde, geliştiricilerin ürünlerini Casper Protokolü üzerinde oluşturmaları ve ölçeklendirmeleri için güvenli, güvenilir ve sürdürülebilir bulut altyapısı sağlayabiliyoruz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları