Kripto HaberleriAltcoinSürpriz Stablecoin Duyurusu Yapan Bu Altcoinin Fiyatı Sıçrama Yaptı!

Sürpriz Stablecoin Duyurusu Yapan Bu Altcoinin Fiyatı Sıçrama Yaptı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Polymesh Association, Stably USD’nin (USDS) Polymesh (POLYX) altcoin ağında resmi olarak piyasaya sürüldüğünü ve bu blok zincirinde yerel olarak çıkarılan ilk ABD doları destekli stablecoin olduğunu duyurdu.

Polymesh (POLYX) Altcoin Ağı Üzerinde İlk Stablecoin Kullanıma Sunuldu

Bu gelişme, coin piyasaya sürenlerin ve yatırımcıların Polymesh üzerindeki menkul kıymet tokenleriyle diğer volatil kripto para birimleri yerine bir stablecoin üzerinden etkileşime girmesine olanak sağlayacağından Polymesh ekosistemi için önem arz ediyor.

$USDS, Seattle merkezli bir Web3 ödeme altyapısı ve Stablecoin-as-a-Service sağlayıcısı olan Stably tarafından geliştirilen USD destekli bir stablecoin’dir. Stably ve Polymesh arasında devam eden ve tokenizasyon konusunda kurumsal güveni artırmayı amaçlayan işbirliğinin bir parçası olarak piyasaya sürülen ilk ürün.

Gelişmenin ardından POLYX altcoininde yaşanan yükselişi gösteren 24 saatlik grafik.

USDS’nin piyasaya sürülmesi, kripto varlıkların kripto para birimleri yerine ABD doları cinsinden itibari fiyatlarla zincir içi ticaretine izin vererek Polymesh ekosistemini genişletecek. Ayrıca USDS, Polymesh ile bunun native olarak mevcut olduğu 12’den fazla diğer blok zinciri arasında güvenli bir şekilde likidite köprüsü kurmak için de kullanılabilecek.

İlgili Haber
Bu Altcoin Beklenen Güncellemesini Aldı! Fiyatı Nasıl Etkilendi?

Stably CEO’su ve kurucu ortağı Kory Hoang konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Polymesh, varlıkların uyumlu bir şekilde tokenleştirilmesine yönelik ortak vizyonumuz göz önüne alındığında, Stably için net bir ortak seçimiydi. Bu alanda bir liderle birlikte çalışmaktan heyecan duyuyoruz ve bu işbirliğinin bizi götürebileceği diğer yolları keşfetmeye hevesliyiz.”

Polymesh Association Tokenization Başkanı Graeme Moore ise şunları söyledi:

“Stably’nin düzenleyici uyumlu stablecoin altyapısı konusundaki güçlü itibarı, menkul kıymet tokenleriyle etkileşime girerken itibari parayı kriptoya tercih eden Polymesh katılımcıları için rahatlatıcı olacaktır. Tokenizasyona erişimi genişletecek gelecekteki birçok stabilcoinin ilki olarak Polymesh’te USDS’nin piyasaya sürüldüğünü duyurmaktan heyecan duyuyoruz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları