AltcoinHaberler

Swipe (SXP) Teknik Analizi! Buradan Girilir Mi?

SXP'de son durum ne?

Binance’nin Swipe’ın (SXP) tamamını satın aldığının duyurmasının ardından hareketlenen SXP’de teknik görünüme bakacağız.

İlgili Haber
Binance'den Swipe Hamlesi Geldi SXP Uçuşa Geçti!

Binance gibi kurumsal bir şirketin SXP’nin tüm hisselerini satın alması temel olarak çok güçlü bir desteği arkasına aldığını gösteriyor. Ancak bu veri göz önüne alınarak fırsatı kaybetme korkusuyla hareket etmek yanlış yerden pozisyona girmenize neden olabilir. Bu nedenle destek ve direnç noktalarının iyi belirlenmesi gerekiyor.

Yatay desteklerde 1.94$ seviyesinin çok önemli bir seviye olduğunu görüyoruz. Zira fiyatın bu seviyeden pek çok kez destek veya tepki aldığı görülüyor.

SXP’nin 2021 yılı içerisinde yaşadığı %1000’lik yükselişin düzeltme hareketinin tamamlandığını ve bugünkü yükselişe rağmen zirvenin %70 altında olduğunu görüyoruz.

Son yükselişin fibonacci seviyelerine baktığımızda, her ne kadar 1.94$ bölgesinde dirençle karşılaşsak da 0.786 seviyesinin üzerine çıkmayı başardığımızı görüyoruz.

Bu noktada yeni giriş için iki senaryo kullanılabilir. 1.94 üzerinde 4 saatlik bir kapanış görüldüğünde, 1.94$ altı kapanış stoplu giriş yapılabilir.

Ya da fibonacci seviyesinin testi beklenerek 1.70$’dan giriş yapılıp bu seviye altı 4 saatlik kapanışta stop olunabilir.

Fiyat hareketine baktığımızda fibonacci seviyelerinin iyi çalıştığını görüyoruz bu nedenle direnç bölgeleri olarak bu seviyeler dikkate alınabilir. 1.94$ üzeri kapanışlarda, 2.58$, 3,21$ ve 3,84$ takip edilebilir.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu